Pobierz aplikację betfan na telefon
Bodo/Glimt – PSV: typy, kursy, zapowiedź | 03.11 Liga Europy
Na sam koniec zmagań w grupie A Ligi Europy, mamy bardzo dobrze zapowiadający się mecz Bodo – PSV. Goście mają już awans w kieszeni, wiosną zagrają w fazie pucharowej Ligi Europy. Natomiast gospodarze walczą o fazę pucharową Ligi Konferencji. Zapraszam do sprawdzenia typów na ten mecz!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Europy: Bodo/Glimt – PSV (03.11, 21:00) – zapowiedź meczu

Bodo/Glimt mogło już spokojnie mieć awans do któryś z tych dwóch rozgrywek, lecz niespodziewanie przegrało tydzień temu z Zurich i automatycznie, podłączyli Szwajcarów do gry o awans. Na własne życzenie wpakowali się w napiętą sytuację. PSV to wicelider tabeli grupy A, i tak raczej już pozostanie. Pytanie czy przyjadą do Norwegii rezerwowym składem czy też nie. W pierwszym meczu obu drużyn mieliśmy remis 1:1 po zaciętej grze, wielu spodziewało się mnóstwa goli, jednak tak nie było. W czwartek może być podobnie. Liczą się punkty, dla jednych jak i drugich punkty mogą jeszcze sporo zmienić.

Liga Europy: Bodo/Glimt - PSV (03.11, 21:00) - typ

Obstawiam, że sprawa tego kto ostatecznie awansuje, rozstrzygnie się nie udziału więcej niż 3 bramek. Tak naprawdę remis powinien urządzać oba zespoły.

1.57

PONIŻEJ 3.5 GOLI

betfan

Liga Europy: Bodo/Glimt - PSV (03.11, 21:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Europy w ramach 6. kolejki pomiędzy Bodo/Glimt, a PSV odbędzie się 3.  listopada o 21:00 na Aspmyra Stadion w Bodø. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!