Pobierz aplikację betfan na telefon
Bochum – Hertha Berlin: Typy, kursy, zapowiedź | 21.01 Bundesliga

Ponad dwa miesiące fani Bundesligii musieli czekać za wznowieniem ligi. W ten weekend wracamy do rozgrywek, a w jednym z sześciu spotkań tego dnia Bochum zmierzy się na swoim boisku z Herthą Berlin. Obie drużyny na pewno miały sporo czasu, by przemyśleć sobie swoją pozycję w tabeli i obrać drogę do utrzymania. Kto lepiej zrealizuje założone cele? Zapraszam na zapowiedź meczu Bochum – Hertha Berlin.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Bochum – Hertha Berlin (21.01, 15:30) – zapowiedź meczu

Bochum tuż przed przerwą, potrafiło się spiąć i wygrać dwa spotkania, co sprawiło, że utrzymanie stało się bardziej realne. Niestety słabo wyglądały ich starcia w meczach towarzyskich, których rozegrali aż siedem. Nie wygrali żadnego z nich i zremisowali trzy. Znacznie lepiej wypadła drużyna gości jeśli chodzi o przygotowania do powrotu. Z sześciu spotkań wygrali trzy i dwa zremisowali. W samej tabeli są aktualnie na bezpiecznej 15. pozycji lecz Bochum ma zaledwie punkt niżej i jeśli wygra to starcie, to Hertha znajdzie się w zagrożonej strefie.

Bundesliga: Bochum - Hertha Berlin (21.01, 15:30) - typ

Bochum ma bardzo kiepską obronę, bo 15 spotkań przyniosło im stratę aż 36 goli, strzelając zaledwie 14. U gości wygląda to nieco lepiej, choć wciąż trafili zaledwie 19 razy. Obie drużyny jak widać mają problem ze skutecznością, co sprawia, że sporo piłek trafia na rzuty rożne. Stawiam w tym pojedynku powyżej 8,5 rzutów rożnych.

1.57

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Bundesliga: Bochum - Hertha Berlin (21.01, 15:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 16. kolejki pomiędzy Bochum, a Hertha Berlin odbędzie się 21 stycznia o 15:30 na Vonovia Ruhrstadion w Bochum. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!