Pobierz aplikację betfan na telefon
Blast Premier Series: czas zacząć prestiżowy turniej! G2 – NIP

Przed nami Blast Premier Series, zwycięzca tego turnieju otrzymuje aż 500 tys. dolarów. Ekipa NaVi to największy faworyt, reszta drużyn jest w przebudowie i będzie to turniej jokerów, w którym każdy może wygrać. Blast Premier Series to turniej z podwójną eliminacją, czyli przegrany jeszcze ma szansę na zagranie w finale.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

BLAST PREMIER: Vitality – Astralis (15.12 16:30) – MATCHDAY BOOST

W jednym z najciekawszych spotkań środowych spotkań Blast Premier Vitality podejmie Astralis, najbardziej utytułowaną drużynę w historii. Ten mecz zdecyduje o tym, która drużyna będzie musiała zmierzyć się z NaVi w drabince przegranych.. Vitality będzie się starało wygrać, dlatego, iż jest to ich Last Dance i przejdą reformą składu. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną Vitality. BETFAN podwyższył kurs na to, że Vitality odniesie zwycięstwo na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.55). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład, wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś:

BLAST PREMIER WORLD FINAL: Vitality – Astralis (15.12 16:30) – ZAPOWIEDŹ:

Vitality wydaje się być solidniejsze od swoich rywali, mają serię 3 wygranych z rzędu, ZywOo jest ostatni w wyśmienitej formie. Astralis po roszadach w składzie nie znaleźli jeszcze swojego „ja”, mimo, że posiadają potężny duet K0nfig/BlameF, to zdołali przegrać na takie drużyny jak NIP, czy Liquid. Francusko-Duńskie starcie przyniesie nam dużo emocji, wiele gwiazd oraz utytułowanych formacji, pojedynek ZywOo, z duetem K0nfig/BlameF pokaże nam na jakim poziomie znajdują się Ci zawodnicy, przegrana jeszcze nie skreśla drużyny w tym turnieju, czeka na nich drabinka przegranych, w której będzie niestety ciężej. Francuzi swoją dobrą passą i koncentracja wydają się być dzisiaj delikatnymi faworytami.

Vitality – Astralis (15.12 16:30) – TRANSMISJA. GDZIE OBEJRZEĆ?

Starcie Vitality z Astralis rozpocznie się o 16:30, a transmisję będzie można obejrzeć na stronie HLTV bądź Twitchu.

Blast Premier Series: Gambit Esports – Heroic (14.12. godz. 19:30)

Mecz pomiędzy Gambit a Heroic będzie bardzo interesujący. Gambit jest  faworytem, ponieważ Heroic będzie grało z stand-inem, pomimo problemów panujących w drużynie, Heroic posiada CadiaN’a, który regularnie robi eliminacje i nie pozwoli, by był to blamaż, a linia jest dość przyjemna do zagrania. W swoim ostatnim meczu pokrył ją i był wiodącą postacią swojej drużyny.

Proponowany typ: cadiaN powyżej 33.5 eliminacji (1. i 2. mapa) kurs 1.85 w ofercie BETFAN

Blast Premier Series: G2 Esports – Ninjas In Pyjamas (15.12 godz. 13:30) 

Środowe spotkanie pomiędzy G2 a NIPem zapowiada się bardzo ciekawie, pomimo choroby Duńskiego snajpera Devic’ea, Ninje zdołały wygrać 2:1 ostatnie starcie na G2, tym razem również go zabraknie, ale to inny mecz i jest duża szansa, że G2 z Niko na czele pokaże, na co ich stać i będą poważnym kandydatem do rywalizacji z NaVi, o zwycięstwo w całym turnieju i zgarnięcie pokaźniej nagrody. Niko nie powinien pozwolić na drugą przegraną z rzędu na Ninjas In Pyjamas.

Proponowany typ: zwycięstwo G2 Kurs 1.35 w ofercie BETFAN

Terminarz meczów ćwierćfinałowych w rundzie zwycięzców:

14.12.2021:
16:30 NaVi – Team Liquid
19:30 Gambit Esports – Heroic

15.12.2021:
13:30 G2 Esports – Ninjas In Pyjamas
16:30 Team Vitality – Astralis

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!