Pobierz aplikację betfan na telefon
Blackburn – Nottingham. Typy, kursy, zapowiedź 21.12 | EFL Cup
W jednym ze środowych meczów 1/8 finału EFL Cup, Blackburn zagra z Nottingham. Spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane. Gospodarze są czołową drużyną Championship, a goście beniaminkiem Premier League. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Blackburn – Nottingham.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

EFL Cup: Blackburn – Nottingham (21.12, 20:45) – zapowiedź meczu

Po emocjonującym mundialu, pora powrócić do rozgrywek klubowych. W ramach 1/8 finału EFL Cup, Blackburn zagra z Leicester. Gospodarze tego meczu grają w Championship. Radzą sobie dosyć dobrze na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Zajmują bowiem trzecią lokatę, a niedawno pokonali Norwich. Nottingham jest tegorocznym beniaminkiem Premier League. Plasuje się dopiero na 18. pozycji i jest jedną z najmniej bramkostrzelnych drużyn. Tuż przed mundialem udało mu się pokonać Crystal Palace.

EFL Cup: Blackburn - Nottingham (21.12, 20:45) - typy i przewidywane składy

Typy Blackburn - Nottingham

Blackburn mimo że gra w niższej klasie rozgrywkowej, ma spore szanse na awans. Nottingham jest beniaminkiem Premier League i zajmuje dopiero 18. lokatę. Moim zdaniem gospodarze mogą zaskoczyć w tym meczu, dlatego stawiam na ich awans.

2.31

AWANS BLACKBURN

betfan

Przewidywane składy

  • Blackburn: Kamiński; S. Wharton, Hyam, Mola; Hedges, Morton, Buckley, Edun; Szmodics, Dolan; Hirst
  • Nottingham: Henderson; Toffolo, Cook, Worrall, Lodi; Mangala, Yates, O'Brien; Gibbs-White; Awoniyi, Lingard

EFL Cup: Blackburn - Nottingham (21.12, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz 1/8 finału EFL Cup Blackburn - Nottingham, odbędzie się 21 grudnia o 20:45. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!