Pobierz aplikację betfan na telefon
Blackburn – Luton. Typy, kursy, zapowiedź 01.05 | Championship
W poniedziałek Blackburn zagra z Luton. Będzie to mecz 45. kolejki Championship. Gospodarze zajmują dziewiątą lokatę, a podejmować będą trzecią drużynę w tabeli. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Blackburn – Luton.

Blackburn – Luton: zapowiedź meczu

Blackburn chce zagrać w barażach, ale szanse na to są coraz mniejsze. Większości drużyn pozostała już tylko jednak kolejka, a gospodarze poniedziałkowego starcia wciąż mają szanse na sześć punktów. Blackburn będzie jednak sam sobie winien jeżeli nie zagra w barażach. Nie wygrał od siedmiu kolejek, a w trakcie tej serii zdobył tylko cztery punkty. Niedawno przegrał z Burnley, a wcześniej zremisował z Preston i Coventry. Luton jest pewne udziału w barażach. Zajmuje trzecią pozycję i w najgorszym wypadku może spaść o jedną lokatę. Goście prezentują dobrą dyspozycję. Są niepokonani od dwunastu kolejek, a na tę serię składa się aż osiem zwycięstw. Przed tygodniem Luton ograł Middlesbough, a wcześniej zremisował z Reading.

Blackburn - Luton: typy i przewidywane składy

Typy Blackburn - Luton

Blackburn musiałoby dokonać rewolucji w swojej grze, aby zagrać w barażach. Słabsza dyspozycja pod koniec sezonu prawdopodobnie uniemożliwi mu awans do TOP 6. Spodziewam się, że obie drużyny strzelą gola.

1.76

OBIE STRZELĄ

betfan

Przewidywane składy

  • Blackburn: Pears; Rankin-Costello, Carter, Hyam, Pickering; Travis, Wharton; Thomas, Szmodics, Brereton Diaz; Dolan
  • Luton: Horvath; Lockyer, Bradley, Bell; Drameh, Mpanzu, Nakamba, Clark, Doughty; Adebayo, Morris

Blackburn - Luton: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Blackburn z Luton, odbędzie się 1 maja o 18:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!