Birmingham – Sheffield Utd: Typy, kursy, zapowiedź 08.05 | Championship

Wojciech Sikora

07 maja 2023

Bimingham
Przed nami ostatnia kolejka tego sezonu w Chamiponship. Dla części drużyn jest to ostatnia szansa na poprawę swojej pozycji. Birmingham w jednym z dwunastu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Sheffield United. Dla gości ten sezon już praktycznie się zakończył, a wynik tego meczu nie zmieni kompletnie nic. Dla gości również wiele wygrana, czy przegrana nie zmieni, choć oni mogą zmienić jeszcze swoją lokatę. Czy powalczą o trzy punkty i wyższe miejsce? Zapraszam na zapowiedź spotkania Birmingham – Sheffield Utd.

Birmingham – Sheffield Utd: zapowiedź meczu

Ostatnia porażka Sheffield nie zmieniła im nic w układzie tabeli, bowiem awans zapewnili sobie już wcześniej. Teraz tak naprawdę dogrywają sezon, choć już z pewnością świętują kolejny sezon w Premier League. Nim jednak udadzą się na zasłużoną przerwę zmierzą się w ostatniej kolejce sezonu z Birmingham. Gospodarze mają pewne utrzymanie w Championship, choć wciąż mogą poprawić swoją pozycję na koniec sezonu, o kilka miejsc i na pewno to im będzie bardziej zależeć na komplecie punktów.

Birmingham - Sheffield Utd: typy

Birmingham moim zdaniem nie przegra tego spotkania, głównie z racji tego, że trener gości wypuści pewnie drugi garnitur. Stawiam, że gospodarze wygrają lub zremisują.

1.80

BIRMINGHAM WYGRA

LUB ZRREMISUJE

betfan

Birmingham - Sheffield Utd: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Birmingham z Sheffield Utd, w ramach 46. kolejki Championship, odbędzie się 8 maja o 16:00 na St. Andrew's Stadium w Birmingham. Transmisję z tego starcia nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy