Pobierz aplikację betfan na telefon
Bielik z fatalną kontuzją. Ciężki czas przed Polakiem

Krystian Bielik nabawił się najgorszej z możliwych kontuzji. Polak będący w świetnej dyspozycji zerwał więzadło krzyżowe i czeka go długa przerwa od gry.

Powrót koszmaru z ubiegłego roku

W zeszłym roku Krystian Bielik nabawił się okropnej kontuzji, jaką było zerwanie więzadeł krzyżowych w prawym stawie kolanowym. Do gry wracał przez dziewięć miesięcy, lecz udało mu się odzyskać formę i w ostatnim czasie spisywał się doskonale, mocno wyróżniając się na zapleczu Premier League. Niestety koszmar z zeszłego roku powtórzył się – pomocnik Derby County w meczu z Bristol City po kontakcie z rywalem padł na murawę i już się z niej nie podniósł. Sztab medyczny znosił zapłakanego Polaka na noszach i niestety wstępne przypuszczenia się potwierdziły – odniósł on identyczną kontuzję, jak ostatnio.

Bielik nie zagra w finałach Euro

Polski pomocnik w pewnym sensie skorzystał z pandemii, gdyż przez koronawirusa przesunięto mistrzostwa Europy, dzięki czemu 23-latka nie ominęła możliwość udziału w rozgrywkach reprezentacyjnych. Jego fantastyczna dyspozycja w Championship zwiastowała, że piłkarz może dostać szansę od Paulo Sousy, jednak teraz już wiemy, że niestety się to nie stanie. Rekonwalescencja potrwa zapewne co najmniej do jesieni, a Bielik musi przetrwać trudny okres.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!