Pobierz aplikację betfan na telefon
BetMatch nowość w BETFAN – co to i jak używać?

BETFAN od niedawna może pochwalić się nową funkcją, jaką jest BetMatch. Pozwala w szybki i intuicyjny sposób stworzyć kupon, a polega na przesuwaniu kart. Czym dokładnie jest BetMatch, jak go używać i komu jest przeznaczony? Tego wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

BetMatch

BetMatch – co to jest?

BetMatch to nowość na rynku bukmacherskim, wprowadzona przez BETFAN. Jest to funkcja, pozwalająca na szybkie i intuicyjne stworzenie kuponu. Swoim działaniem przypomina aplikację randkową. Aby wybrać albo odrzucić zakład, należy przesunąć kartę z zakładem w odpowiednią stronę. Po przejściu wszystkich kart, zostanie stworzony kupon z wybranych przez gracza zakładów.

Jak używać BetMatch?

Aby użyć BETFAN należy pobrać aplikację mobilną na telefon. Narzędzie uruchomisz, wybierając je z listy w panelu bocznym lub klikając w grafikę widoczną na stronie głównej. Każdego dnia można przewinąć dziesięć kart z zakładami. Przesuwając zakład w prawo wybierasz zakład, który ma znaleźć się na kuponie, a przesuwając w lewo, odrzucasz zakład. Schemat działania jest podobny do tego, jakiego używa się w aplikacjach randkowych.

Komu jest przeznaczony BetMatch?

BetMatch przeznaczony jest dla wszystkich graczy zakładów bukmacherskich. Na pierwszy rzut oka, mogłoby się wydawać, że jest to funkcja dla początkujących typerów. Nic bardziej mylnego! BetMatch przeznaczony jest dla wszystkich. Z tej funkcji możesz skorzystać, gdy nie masz pomysłu na zakład. Można także stoczyć pojedynek z bukmacherem i jego propozycjami zakładów w BetMatch. Ponadto grając zakłady dzięki BetMatch można wygrać wiele freebetów i bonusów. Funkcja jest często używana w zadaniach codziennych. Kliknij i przejdź do BetMatch.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!