Fantastyczny finisz i wygrana Betfana na Torze Służewiec

Betfan wygrał w niedzielę gonitwę na Torze Służewiec. Jest to drugie zwycięstwo konia Mariusza Pudzianowskiego w historii jego startów. Ujeżdżany był przez dżokeja Joannę Wyrzyk, córkę najlepszego trenera w Polsce – Adama Wyrzyka.

Kolejny triumf Betfana

Betfan – czteroletni wałach siwy, wygrał niedzielną gonitwę na Torze Służewiec. Startował w gonitwie dla 3-letnich i starszych koni wyłącznie IV grup. Koń Mariusza Pudzianowskiego nie był stawiany w roli faworytów, ale sprawił sensację i dobiegł do mety jako pierwszy. Ujeżdżany był przez Joannę Wyrzyk, która jest córką najlepszego trenera w Polsce – Adama Wyrzyka. To właśnie on sprawuje pieczę nad twarzą polskiego legalnego bukmachera BETFAN.

Koń Pudzianowskiego przed dłuższy czas utrzymywał trzecią pozycję i czasem spadał na czwartą. Nie był w stanie nawiązać na pierwszych metrach walki z dwoma pierwszymi końmi, ale wszystko zmieniło się w końcówce gonitwy. Betfan wyszedł na prostą i okazał się w niej najszybszy, wyprzedzając wszystkich rywali. W tym sezonie jest to pierwszy taki jego sukces. 1 sierpnia również uplasował się na podium, był wtedy drugi. Dwukrotnie także zajął trzecie miejsce.

Gonitwa dla 3-letnich i starszych koni wyłącznie IV grup, którą wygrał Betfan:

Betfan pokonał faworytów. Ile wygrał?

Betfan nie był stawiany w gronie faworytów. Byli w nim wymieniani między innymi Valkirie, Theskyisnolimit, Sumidero oraz Dancing Riko. Koń Mariusza Pudzianowskiego wyprzedził jednak wszystkich rywali i zgarnął sporą sumę. Pula nagród za gonitwę dla 3-letnich i starszych koni wyłącznie IV grup wynosiła 11 375 złotych. Betfan jako zwycięzca zgarnął aż 6 500 złotych.

Wyniki gonitwy dla 3-letnich i starszych koni wyłącznie IV grup:

Miejsce/nazwa konia/jeździec/numer startowy:

1 Betfan (IRE) dż. J.Wyrzyk (60.0) 4
2 Theskyisnolimit (IRE) dż. D.Petryakov (60.0) 7
3 Valkirie (IRE) dż. S.Mura (58.0) 1
4 Sumidero (-2) B.Kalysbek Uulu (58.0) 8
5 Dancing Riko (CZE) dż. M.Srnec (58.0) 2
6 Hamam (-4) K.Zwolińska (54.0) 6
7 Torpida (-3) A.Gil (55.0) 3
Fugaz (FR) dż. S.Abaev (60.0) 5

Betfan zna już smak zwycięstwa – dotychczasowe sukcesy

Nie jest to pierwsza wygrana Betfana. Zna już smak zwycięstwa, ponieważ w 2019 roku wygrał jedną z gonitw. Wprawdzie w 2020 roku nie zwyciężył ani razu, ale był dwa razy drugi i trzy razy trzeci. Ten rok wydaje się być dla Betfana najlepszy, a jeszcze się nie zakończył! Twarz polskiego legalnego bukmachera BETFAN oprócz niedzielnej wygranej ma na swoim koncie drugie miejsce i dwukrotnie uplasowała się na trzeciej pozycji. To właśnie w 2021 roku koń Betfan wygrał największą sumę pieniędzy.

Zostaw komentarz

kod-sport-betfan