Pobierz aplikację betfan na telefon
BETFAN nowym sponsorem Zawisza Bydgoszcz!

W wtorek 27 lipca legalny, polski bukmacher BETFAN został nowym sponsorem oraz Oficjalnym Bukmacherem Klubu Zawisza Bydgoszcz.

BETFAN sponsorem klubu Zawisza Bydgoszcz

Logo BETFAN dzięki nowej umowie pojawi się w dniu meczowym na stadionie im Zdzisława Kryszkowiaka w Bydgoszczy oraz materiałach digitalowych klubu. Umowa przewiduje zdarzenia dotyczące meczów Zawiszy oraz wielu promocji w ofercie BETFAN. Polski bukmacher został także Oficjalnym Bukmacherem Klubu, jest to pierwsza taka współpraca w Polsce na poziomie 3. ligi. Dla kibiców Zawiszy przewidziane są także konkursy, w których do wygrania będą doładowania do konta w BETFAN.

Zawisza Bydgoszcz to klub założony w 1946 roku z przeszłością w Ekstraklasie. Czwarte miejsce jakie Zawisza zajął w 1990 roku w Ekstraklasie to najwyższe w historii klubu. W 1993 roku reprezentował nas w Pucharze Intertoto, w którym zaszedł do fazy grupowej. W 2014 roku Zawisza Bydgoszcz zdobył Puchar Polski oraz Superpuchar Polski.

OBSTAW KTO ZDOBĘDZIE NAJWIĘCEJ GOLI DLA ZAWISZY BYDGOSZCZ W SEZONIE 21/22

Oferta specjalna BETFAN x Zawisza Bydgoszcz

Z okazji podpisania nowej umowy, legalny polski bukmacher, jakim jest BETFAN przygotował specjalną ofertę. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem BETFAN lub nie posiadasz konta możesz je założyć z kodem „ZAWISZA”. Każdy kto wykorzysta ten kod przy rejestracji oprócz podstawowych bonusów otrzyma:

  • przy wpłacie minimum 50 złotych automatycznie darmowy zakład (freebet) w wysokości 50 złotych
  • Ponadto, jeśli klient dokona pierwszej wpłaty w wysokości 50, a 600 złotych może liczyć na CASHBACK pierwszego postawionego kuponu o maksymalnej wysokości 600 złotych.

Sprawdź promocję

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!