Pobierz aplikację betfan na telefon
Belgia – Walia: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 22.09

Po trzech miesiącach przerwy wraca piłkarska Liga Narodów, a więc międzynarodowe rozgrywki na najwyższym poziomie. W jednym z czwartkowych spotkań Belgia zagra z Austrią. Gospodarze Belgowie mają jeszcze szanse na awans do fazy play off, więc zwycięstwo w tym spotkaniu to obowiązek. Walia z kolei jest już jedną nogą w Lidze Narodów „B”, więc ten mecz również powinni zagrać na 100% jeśli chcą mieć szansę się utrzymać. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Zapraszam na zapowiedź spotkania Belgia – Walia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Belgia – Walia (22.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Belgowie byli faworytem grupy 4, czyli tej, w której również rozgrywa mecze Polska. Mają oni po czterech spotkaniach siedem punktów i tracą trzy do miejsca, które premiuje do gry w fazie play off. Czas na mecz z Holandią dopiero przyjdzie, a teraz muszą się skupić na meczu z Walią. Goście mają już niewielkie szanse na utrzymanie i raczej w następnej edycji zobaczymy ich w fazie grupowej niższej rangi. Nie jest powiedziane, że Walia nie będzie w stanie zaskoczyć w tym starciu. Poprzedni mecz między tymi zespołami zakończył się wynikiem 1:1, a zawody rozgrywane były na bardzo równym poziomie.

Liga Narodów: Belgia - Walia (22.09, 20:45) - typy, typowanie

Bardzo ciekawe ofensywne spotkanie nas czeka. Belgowie mają bardzo mocną ekipę, a w czterech poprzednich spotkaniach Ligi Narodów zdobyli już dziewięć bramek. Walia z kolei ma bilans 5:8. Myślę, że w starciu między tymi ekipami tak jak i w ostatnich czterech z pięciu, możemy spodziewać się goli z obu stron. Stawiam, że obie ekipy trafią bramkę.

1.97

OBIE STRZELĄ

betfan

Liga Narodów: Belgia - Walia (22.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Belgią, a Walią odbędzie się 22 września o 20:45 na Stadionie Króla Baudouin'a w Brukseli. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!