Pobierz aplikację betfan na telefon
Belgia – Polska. Typy i zapowiedź 2. kolejki Ligi Narodów

W środę 8 czerwca odbędzie się drugi mecz Polaków w tej edycji Ligi Narodów. Dzisiaj odbędzie się druga kolejka naszej grupy w Lidze A. Wzięliśmy pod lupę to spotkanie i przygotowaliśmy krótszą zapowiedź i przygotowaliśmy nasz typ.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Liga Narodów: Belgia – Polska (08.06, 20:45) – zapowiedź

Polacy wykonali swoje zadanie i wygrali z Walią we Wrocławiu, ale nie ma co ukrywać, że styl gry nasze reprezentacji nie był najlepszy. Teraz czeka nas mecz z Belgią. Belgowie, którzy byli uznawani za najlepszy zespół w naszej grupie można powiedzieć, że „dostali lanie” od Holendrów w derbach Beneluxu i to w swoim kraju. Mecz Belgia – Holandia pokazał, że Belgowie są do pokonania również przez Polaków. Jeśli sztab szkoleniowy i Czesław Michniewicz wyciągną odpowiednie wnioski z analizy meczu naszego i Belgów i wyjdziemy odpowiednio do niego nastawieni to wygrana jest na wyciągnięcie ręki. Polska defensywa nie zwala z nóg, ale Belgów również skoro stracili 4 bramki w pierwszym meczu.

 

Liga Narodów: Belgia - Polska (08.06, 20:45) - typ na mecz

1.85
OBIE STRZELĄ
betfan

Liga Narodów: Belgia - Polska (08.06, 20:45) - składy i oferta specjalna

Belgia – Polska: Przewidywane składy, promocje BETFAN

Liga Narodów: Belgia - Polska (08.06, 20:45) - transmisja tv, online, gdzie obejrzeć?

Środowy mecz Ligi Narodów pomiędzy Polakami, a Belgami odbędzie się o godzinie 20:45 na Stadionie Króla Baudouin'a w Brukseli. Mecz ten będzie transmitowany w TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium. Sędzią będzie I. Kruzliak ze Słowacji. Spotkanie można również obejrzeć w aplikacji mobilnej TVP Sport i na stronie www sport.tvp.pl.

Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!