Belgia – Luksemburg: Typy, kursy, zakłady 08.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

08 czerwca 2024

Ostatnie szlify przed EURO 2024, czekają bohaterów tegorocznej imprezy. Wśród nich znalazła się oczywiście Belgia, która może być uważana nawet za jednego z faworytów do wygrania całego turnieju. Dziś rozegrają mecz towarzyski, w ramach którego, zmierzą się na własnym boisku przeciwko Luksemburgowi.

Belgia

Mecz ten zapowiada się raczej jednostronnie, lecz gospodarze będą chcieli przetestować nowe schematy oraz piłkarzy przed zbliżającym się Euro. Jak zespół Luksemburgu wypadnie na tle solidnych rywali? Zapraszam na zapowiedź meczu Belgia – Luksemburg.

Zapowiedź meczu Belgia – Luksemburg.

Oczywiście Luksemburg nie wystąpi na EURO 2024, ale zagra z drużyną, której udało się zakwalifikować na tegoroczny turniej. Luksemburg nie najgorzej radziła sobie w swoich meczach, lecz to nie wystarczyło do awansu. W tym roku rozegrali dotychczas już trzy mecze towarzyskie, a jeden z nich udało im się wygrać. Teraz przed nimi ogromna szansa na pokazanie się na tle lepszego rywala.

Typy bukmacherskie na mecz Belgia – Luksemburg.

Betfan logo
BELGIA POWYŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 1.43
Zagraj już teraz

Obie drużyny mierzyły się ze sobą wielokrotnie i zazwyczaj były to jednostronne starcia na korzyść Belgów. W wielu z nich padało kilka bramek. Tym razem trenerzy obu drużyn będą testowali wielu graczy, a każdy z nich z pewnością będzie chciał się pokazać z dobrej strony, by zapewnić sobie miejsce w składzie. To powinno przełożyć się na ofensywny mecz, w którym typuję co najmniej trzy gole Belgów.

Kursy bukmacherskie na mecz Belgia – Luksemburg.

  • Wygrana Belgii – 1.07
  • Remis – 10.50
  • Wygrana Luksemburgu – 23.00
  • Powyżej 2.5 gola – 1.31
  • Obie strzelą – 2.63

Faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Belgia, których zwycięstwo szacowane jest kursem 1.07. W przypadku wygranej Luksemburgu przelicznik jest zdecydowanie wyższy i wynosi w tym momencie 23.00. Podział punktów to szansa na mnożnik 10.50.

Gdzie obejrzeć mecz Belgia – Luksemburg? Transmisja.

Sobotni mecz pomiędzy Belgia – Luksemburg, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 8 czerwca o 20:00 na Stadionie Króla Baudouin’a. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy