Pobierz aplikację betfan na telefon
Belgia – Egipt: Typy, kurs, zapowiedź | 18.11
Belgia udałą się już do Azji, lecz póki co znajdują się w Kuwejcie, gdzie rozegrają ostatnie starcie przygotowawcze przed wylotem do Kataru. Ostatnim rywalem z jakim zmierzą się trójkolorowi będzie Egipt, czyli wicemistrz Pucharu Narodów Afryki z tego roku, Czy Belgowie pokażą swoją dominację w tym starciu? Zapraszam na zapowiedź spotkania Belgia – Egipt.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Mecz towarzyski : Belgia – Egipt (18.11, 16:00) – Zapowiedź meczu

Belgia to bez wątpienia jeden z czołowych kandydatów do zdobycia Mistrzostwa Świata. Już przed czterema laty pokazali swoją siłę, osiągając trzecie miejsce. Nim jednak wybiorą się do Kataru zagrają jeszcze z reprezentacją Egiptu, ostatnie testowe spotkanie. Miejscem spotkania będzie nie bez przyczyny Kuwejt, bo to ten sam klimat jaki czekać będzie Belgów w trakcie Mistrzostw. Egipt był bardzo bliski awansu do tegorocznej imprezy, lecz w finale baraży przegrali w dwumeczu z Senegalem po rzutach karnych.

Mecz towarzyski : Belgia - Egipt (18.11, 16:00) - typy, typowanie

Egipt to bardzo dobrze zgrana drużyna, tracąca niewielką ilość goli. Mimo wszystko nie bez przyczyny to Belgowie są faworytem tego starcia. Mają oni za sobą sporą bardzo dobrych meczów z dużą ilością zdobytych bramek. Tutaj, jednak uważam, że nie będą forsować tempa, a przede wszystkim skupią się na zgraniu zespołu, przez co akcje będą rozgrywane dłużej. Stąd uważam, że będzie tutaj znacznie mniej goli niż w innych starciach Belgów. Stawiam poniżej 3,5 gola.

1.41

PONIŻEJ 3,5 GOLA

betfan

Mecz towarzyski : Belgia - Egipt (18.11, 16:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz towarzyski pomiędzy Belgią, a Egiptem odbędzie się 18 listopada o 16:00 na Jaber Al Ahmad International Stadium w Kuwejcie. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!