Belgia – Czarnogóra: Typy, kursy, zakłady 05.06

Adrian Krawczyk

05 czerwca 2024

W środę w meczu towarzyskim reprezentacji Belgia podejmie u siebie Czarnogórę. Dla Belgów będzie to ważne spotkanie, albowiem przygotowują się oni na imprezę mistrzowską, czyli Euro 2024. Czarnogóra natomiast w Niemczech nie zagra, ale będzie przygotowywać się do kolejnych spotkań.

Belgia

Oczywiście w tym starciu to Belgowie są zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu i nawet pomimo tego, że to spotkanie towarzyskie to i tak będą z pewnością chcieli wygrać w tym meczu. Czy to im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Belgia – Czarnogóra.

Belgia – Czarnogóra typy bukmacherskie

Betfan logo
BTTS – NIE
Kurs 1.60
Zagraj już teraz

Belgia w ostatnich marcowych spotkaniach towarzyskich zaprezentowała się solidnie, ale nie było w nich błysku. Najpierw zremisowali z Irlandią, a następnie zremisowali z Anglią. Oczywiście remis z Anglią zasługiwał na pochwałę, jednak remis z Irlandią już nie do końca. Teraz jednak zagrają wydaje się, że z jeszcze słabszą ekipą, czyli Czarnogórą. Dla Belgów powinien być to dobry ofensywny trening, w którym powinni zdobyć sporo bramek. Czarnogóra raczej w tym spotkaniu wielkiego zagrożenia w przeciwieństwie do Belgii nie stworzy, dlatego stawiam brak BTTS-u w tym spotkaniu po kursie 1.60.

Belgia – Czarnogóra kursy bukmacherskie

  • Wygrana Belgia – 1.22
  • Remis – 5.50
  • Wygrana Czarnogóra – 11.50
  • Powyżej 2.5 goli – 1.56
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.20

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Belgia – Czarnogóra wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Belgii (kurs 1.22). Mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości – Czarnogóra, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 11.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Belgia – Czarnogóra to może liczyć na kurs 5.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.56, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.25.

Belgia – Czarnogóra gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy Belgią, a Czarnogórą w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 5. czerwca o 20:30 na Stadionie Króla Baudouin’a w Brukseli. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Belgia – Czarnogóra przeprowadzi telewizja Polsat Sport 3.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy