Pobierz aplikację betfan na telefon
BBTS Bielsko-Biała – Skra Bełchatów: typy, kursy, zapowiedź 22.12 | PlusLiga

O 16:15 rozpocznie się starcie BBTS Bielsko-Biała kontra Skra Bełchatów. Skra Bełchatów przejedzie po komplet punktów do Bielsko-Białej. Innego scenariusza na pewno goście sobie nie wyobrażają, a to za sprawą tego, że gospodarze są totalnym outsiderem PlusLigi. Są czerwoną latarnią ligi z dorobkiem 2 punktów. Sport już nie raz nas zaskakiwał więc czy tym razem będzie mowa o takiej niespodziance? Zapraszam na typy bukmacherskie na to spotkanie, a także na króciutki raport na temat obu zespołów! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Plus Liga: BBTS Bielsko-Biała – Skra Bełchatów (22.12, godz. 16:15) – zapowiedź 

Skra Bełchatów gra ostatnimi czasy w kratkę. Raz przegra, a raz wygra i gdy wydaje się, że to dobry znak to znów przegrywa. Ewidentnie w zespole jest problem z ustabilizowaniem formy. Z zespołami z góry tabeli Skra ostatnio przegrywa, natomiast przeciwko zespołom, które są niżej od nich raczą sobie oni bardzo dobrze. I w tym należy upatrywać nadziei dla gości tego spotkania. O gospodarzach wypadałoby napisać coś miłego, bo w końcu to piękna miejscowoć to Bielsko-Biała tylko, że no nie da rady. Po 16. kolejkach jedyne na co było ich stać w tym sezonie to jedno zwycięstwo. Aż 15 porażek na koncie. Skra pojedzie na pewno z przekonaniem, że muszą to wygrać, bo takie mecze musi wygrać tak utytułowany zespół jakim jest Skra.

 

Plus Liga: BBTS Bielsko-Biała - Skra Bełchatów (22.12, godz. 16:15) – typ 

2.10

SKRA POWYŻEJ 75.5 PUNKTÓW

betfan

Spodziewam się, że Skra Bełchatów załatwi sprawę szybko, gładko i przyjemnie dla siebie i swoich kibiców. 

Plus Liga: BBTS Bielsko-Biała - Skra Bełchatów (22.12, godz. 16:15) – transmisja 

Mecz BBTS Bielsko-Biała kontra Skra Bełchatów zostanie rozegrany w ramach 17. kolejki Plusligi 22 grudnia o godzinie 16:15 w Bielsku-Białej. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!