Pobierz aplikację betfan na telefon
Bayern musi się wzmocnić przed kolejnym sezonem

Bayern Monachium w letnim oknie transferowym najpewniej będzie musiał skupić się na łataniu dziur. Już teraz wiadomo, że kilku ważnych piłkarzy może odejść z bawarskiego klubu.

ALCANTARA JEDNĄ NOGĄ W LIVERPOOLU

Sezon 2019/20 należał do Bayernu. Bundesliga, Puchar Niemiec, Liga Mistrzów – udało im się zdobyć wszystkie możliwe trofea. W kolejnej kampanii będą chcieli obronić wszystkie tytuły, ale to zadanie może okazać się trudne do wykonania. O ile w Niemczech nadal powinni panować, o tyle by znowu wygrać Champions League muszą pokusić się nie tyle o wzmocnienia, a konkretnie uzupełnienia składu.

Wiadomo już, że Thiago Alcantara odejdzie do Liverpoolu. Hiszpan rozegrał 30 meczów w tym sezonie dla Bayernu i był jego kluczowym zawodnikiem. Generałem w środku pola. Ponadto z wypożyczenia do Barcelony ma wrócić Philippe Coutinho. Niepewna jest też przyszłość Davida Alaby. Austriak poważnie rozważa przenosiny do PSG.

BAYERN LICZY NA SANE I ZIRKZEE

Na ten moment brakuje konkretnych informacji odnośnie tego, jakich piłkarzy planuje zatrudnić Bayern. Monachijczycy z pewnością będą czekać na okazję, wiadomo przecież, że nie lubią przepłacać. I jest to w pełni zrozumiałe.

Wcześniej jednak udało im się zakontraktować przede wszystkim Leroya Sane, co już jest naprawdę wielkim wzmocnieniem. Do tego w klubie liczą na to, że coraz bardziej rozwijać się będzie Joshua Zirkzee.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!