Pobierz aplikację betfan na telefon
Bayern Monachium – FC Koeln: Typy, kursy, zapowiedź | 24.01 Bundesliga
Dopiero co zakończyliśmy 16. kolejkę, a już przed nami kolejne zmagania w ramach Bundesligi. Dziś czekają nas cztery starcia, a Bayern Monachium w jednym z nich zmierzy się na swoim boisku z FC Koeln. Gospodarze zremisowali na w poprzednim starciu, co pozwala pozostałym drużyną z topu liczyć jeszcze na mistrza. Czy ten mecz da Bawarczykom komplet punktów? Zapraszam na zapowiedź meczu Bayern Monachium – FC Koeln.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bayern Monachium – FC Koeln – zapowiedź meczu

To co zrobił FC Koelna w poprzedniej kolejce zasługuje na bardzo duże brawa. Świetyn ofensywny futbol, ale i skuteczny, przyniósł nam aż 8 trafień z Werder Bremą, z czego aż siedem właśnie w wykonaniu drużyny z Kolonii. Bardzo szybko przyjdzie im się jednak zmierzyć z drużyną z najwyższej półki, bowiem czeka na nich Bayern głodny kompletu punktów. Mimo, że przeważali w starciu z RB Lipsk, to nie potrafili utrzymać prowadzenia i ostatecznie zremisowali 1:1. Tym samym dali trzem kolejnym drużynom tracącym po pięć punktów, szansę na walkę o mistrza.

Bayern Monachium - FC Koeln - typ

Gdyby Koeln grało u siebie, mogłoby pomyśleć o jakichkolwiek szansach na pozytywny wynik. Bayern z pewnością nie pozwoli wywieźć ze swojego boiska rywalom choćby punktu. Myślę, że od samego początku będą atakować i w efekcie końcowym strzelą szybko bramkę, ale na tym nie poprzestaną. Stawiam, że strzelą w obu połowach.

1.52

BAYERN MONACHIUM

STRZELI GOLA W OBU POŁOWACH

betfan

Bayern Monachium - FC Koeln - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Bundesligi w ramach 17. kolejki pomiędzy Bayernem Monachium, a FC Koeln odbędzie się 24 stycznia o 20:30 na Allianz Arena w Monachium. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!