Pobierz aplikację betfan na telefon
Bayer Leverksuen – Bochum: typy, kursy, zapowiedź (25.01) | Bundesliga

Bayer Leverkusen jak to Bayer wszedł w rozgrywki ligowe jak w masło. Ich wysoka wygrana z Mounchengladbach nie była dziełem przypadku, a raczej planowi na ten mecz, mimo że w końcówce to gospodarze cisnęli Bayer i starali się doprowadzić do wyrównania. Dla kogo więc te 3 punkty podczas 17. kolejki Bundesligi? Bochum mimo, że ma problemy i to ogromne to jednak też wygrało swój pierwszy mecz i to wysoko. Aż 3 gole zapakowali drużynie Herthy Berlin i mają obecnie serię 3 wygranych meczów w lidze z rzędu. W tej zapowiedzi postaram się przybliżyć szanse obu zespołów w nadchodzącym spotkaniu oraz zaproponować typ na ten mecz. Gwarancja bramek gwarantowana. 

 

Bundesliga: Bayer Leverksuen – Bochum – zapowiedź

Podchodząc do analizy tego meczu można było złapać się za głowę jak to w ogóle jest możliwe, że w styczniu na tym etapie sezonu, przewaga jednych na drugimi wynosić będzie ledwie 5 punktów? Oczywiście w dużej części jest to zasługa falstartu jaki zaliczył Bayer w rozgrywkach Bundesligi. Także zmiana szkoleniowca nie pomogła w stabilizacji oraz spokojnym trenowaniu. Teraz gdy nowym trenerem jest od połowy jesieni Xavi Alonso, będziemy mogli przekonać się na własne oczy ile już wniósł do zespołu ze swojego warsztatu trenerskiego.

Na pozór to tylko Bochum, ale należy szanować każdego. W ostatnich 5 domowych meczach z Bochum tylko raz doszło do sytuacji gdzie to Bochum cieszyło się z 3 punktów. Na ogół wygrywają gospodarze. W drużynie Bochum być może zobaczymy Jacka Góralskiego, który póki co nie może zaliczyć przygody w tym klubie do udanych – non stop jakieś urazy czy kontuzje wykluczają go z gry.

W ostatnich 4 meczach Bayer strzelił łącznie 12 goli więc ofensywna machina działa nawet bez udziału Patricka Schicka. Czekając na jego powrót do zdrowie swoją szansę wykorzystują inni: chociażby Amiri czy Adli.

Będzie to starcie dwóch zespołów, które mają obecnie serię zwycięstw z rzędu w Bundeslidze. Bayer ma serię 4 meczów, Bochum 3 meczów. 

 

Bundesliga: Bayer Leverksuen - Bochum - Typy bukmacherskie, kursy

3.25

ADLI STRZELI GOLA

betfan

Tak skuteczność jak w ostatnim meczu nie została niezauważana! Naprawdę dobre zawody w jego wykonaniu i przy braku pewności co do obecności Schicka, trzeba postawić na któregoś z napastników. 

Bundesliga: Bayer Leverksuen - Bochum - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Bayer Leverkusen kontra Bochum, zostanie rozegrany na BayArena (Leverkusen).  Początek spotkania o godzinie 20.30.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!