Pobierz aplikację betfan na telefon
Bayer – Freiburg. Typy i zapowiedź Bundesligi – cz. 1
W sobotę odbędzie się ostatnia – 34. kolejka Bundesligi. W tej części zapowiedzi ligi niemieckiej znajdziecie analizy i typy meczów drużyn, które wciąż walczą o europejskie puchary. Będą to spotkania: Unionu Berlin z Bochum, Arminii z RB Lipsk, Bayeru Leverkusen z Freiburgiem i Stuttgartu z Koeln.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: kto walczy w ostatniej kolejce o europejskie puchary?

Znamy już wszystkie siedem drużyn Bundesligi, które zagrają w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Nie wszystkie wiedzą jednak, w jakich rozgrywkach wystąpią. Bayern, Borussia Dortmund i Bayer Leverkusen są już pewne gry Lidze Mistrzów, ale czwarty RB Lipsk ma tylko dwa punkty przewagi nad Freiburgiem. Ten kto uplasuje się na czwartej lokacie, zagra w Champions League. O Ligę Europy powalczy Koeln, które traci dwa punkty do szóstego Unionu. Jeżeli Kozłom nie uda odrobić się straty do stołecznego klubu to zagrają w kwalifikacjach do Ligi Konferencji.

Bundesliga: Bayer Leverkusen – Freiburg (14.05, 15:30) – zapowiedź i typy

1.51

OBIE STRZELĄ

I POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Bayer Leverkusen może bez presji dograć sezon. Aptekarze nie tylko są pewni udziału w Lidze Mistrzów, ale także zajęcia trzeciego miejsca w Bundeslidze. Powtórzyli więc osiągnięcie z kampanii 2015/2016, kiedy na koniec także stanęli na najniższym stopniu podium. Wygrali trzy minione kolejki z rzędu, pokonując Furth, Eintracht Frankfurt i Hoffenheim. Freiburg wciąż walczy jednak o Ligę Mistrzów. Na razie plasuje się na piątym miejscu i traci do RB Lipsk dwa punkty. Forma tej drużyny nie może napawać kibiców optymizmem. Freiburg niedawno przegrał z Unionem, zremisował z Borussią M’gladbach i pokonał Hoffenheim. Jeżeli chce wystąpić w Champions League to musi zdobyć komplet punktów. Bayer jest jednak wymagającym przeciwnikiem, dlatego spodziewam się wymiany ciosów i powyżej 2,5 gola

Bundesliga: Union Berlin - Bochum (14.05, 15:30) - zapowiedź i typy

1.88

WYGRANA UNIONU

I POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Union Berlin zajmuje szóste miejsce w Bundeslidze, które gwarantuje grę w Lidze Europy. Ma tylko dwa punkty przewagi nad Koeln, ale remis wystarczy stołecznej drużynie, aby utrzymać swoją lokatę. Union miał bardzo udaną końcówkę sezonu. Jest niepokonany od sześciu kolejek, a niedawno pokonał Freiburg i RB Lipsk, a także zremisował z Furth. Dla Bochum będzie to starcie jedynie o poprawę jedenastej lokaty. Przy szczęśliwych rozstrzygnięciach, beniaminek może zająć dziesiątą lokatę. Klub ten niedawno pokonał Borussię Dortmund i Arminię Bielefeld. Obie drużyny są ostatnio w niezłych dyspozycjach i uważam że zagwarantują nam emocje, dlatego stawiam na wygraną Unionu i powyżej 2,5 gola.

Bundesliga: Arminia Bielefeld - RB Lipsk (14.05, 15:30) - zapowiedź i typy

1.70

WYGRANA RB LIPSK

Z HANDICAPEM 1:0

betfan

Arminia Bielefeld raczej nie utrzyma się w Bundeslidze. Nie tylko musiałaby wygrać z RB Lipsk, a Stuttgart przegrać z Borussią Dortmund, ponieważ trzeba byłoby odrobić sporą stratę bramkową. O miejscu w tabeli Bundesligi po liczbie punktów brany jest bowiem pod uwagę bilans bramkowy. Arminia nie wygrała od dziesięciu kolejek, a niedawno przegrała z Bochum i Koeln, a także zremisowała z Herthą Berlin. RB Lipsk nie jest natomiast pewny udziału w Lidze Mistrzów. Aby przypieczętować swój udział w Champions League musi co najmniej zremisować z Arminią. Byki nie pozostawią jednak niczemu przypadkowi. Niedawno wygrały z Augsburgiem 4:0. Stawiam na ich wygraną z handicapem.

Bundesliga: Stuttgart - Koeln (14.05, 15:30) - zapowiedź i typy

Także Koeln walczy o europejskie puchary. Kozły na razie plasują się na siódmym miejscu, które gwarantuje kwalifikacje do Ligi Konferencji, mogą jednak pokusić się o Ligę Europy. Więcej informacji o tym starciu znajdziesz w drugiej części zapowiedzi.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!