Basaksehir – Trabzonspor: Typy, kursy, zapowiedź 06.06 | SuperLig

Jan Paździerski

06 czerwca 2023

trabzonspor
Już we wtorek, rozpocznie się ostatnia kolejka tureckiej Superlig. W ramach 36. kolejki zaplanowano na dziś 3 spotkania. Basaksehir w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z ekipą Trabzonsporu. Oba zespoły będą chciały pokazać się na koniec sezonu z jak najlepszej strony. Zarówno goście jak i gospodarze, na pewno dołożą wszelkich starań, aby godnie pożegnać się z sezonem. Czy Basaksehir zatrzyma 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź w meczu Basaksehir – Trabzonspor.

Basaksehir – Trabzonspor: Zapowiedź meczu

Po serii 3 zwycięstw z rzędu, nie licząc walkowera z Gazientep, ekipa gości będzie chciała podtrzymać swoją formę, i zakończyć sezon zwycięstwem. Będą chcieli to zrobić wybierając się na Basaksehir Fatih Terim Stadium w Stambule. Gospodarze znajdują się obecnie na 6 pozycji, a wynik tego spotkania może zagwarantować im awans na 5 pozycję, zajmowaną przez gospodarzy. Basaksehir znajduje się bowiem na 5 pozycji, i ma 2 oczka więcej od swoich dzisiejszych rywali. Mecz ten zatem rozstrzygnie, kto finalnie zakończy sezon na 5 lokacie, co może zwiastować wiele emocji oraz ofensywnych akcji. Ekipa Trabzonsporu jest w fenomenalnej formie, i mogą wykorzystać każdy błąd rywali.

Basaksehir - Trabzonspor: Typy, kursy

Mecz ten nie posiada wyraźnego faworyta, co mogą zwiastować wysokie kursy na obydwie drużyny. Goście mogą być bardziej zmotywowani, gdyż wciąż mogą wywalczyć awans o 1 pozycję na koniec sezonu, mając dwa punkty straty to ich rywali. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę w tym meczu.

1.56

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Basaksehir - Trabzonspor: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Basaksehir a Trabzonsporem, w ramach 36. kolejki tureckiej Superlig, odbędzie się 6 czerwca o 19:00 na Basaksehir Fatih Terim Stadium. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna w żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy