Barbora Krejcikova – Elena Rybakina: Typy, kursy, zakłady 11.07 | Wimbledon

Wojciech Sikora

10 lipca 2024

Wśród faworytek do wygrania tegorocznego Wimbledonu była właśnie Elena Rybakina, która już dziś powalczy o miejsce w finale przeciwko Barborze Krejcikovej.

Elena Rybakina

Kazaszka nie miała najlepszych występów przed wielkim szlemem i co najważniejsze tuż przed turniejem kreczowała w Berlinie. Niemniej jednak zdążyła się wykurować do aktualnej imprezy i dzięki swoim warunkom i doświadczeniu, już dziś zawalczy o drugi finał w karierze, na Wimbledonie. Jej rywalką będzie Czeszka, która na tej nawierzchni również czuje się bardzo dobrze. Czy w roli underdoga będzie w stanie zaskoczyć rywalkę? Zapraszam na zapowiedź oraz typy starcia Barbora Krejcikova – Elena Rybakina.

Zapowiedź meczu Barbora Krejcikova – Elena Rybakina

Obie panie prezentują się w tym turnieju znakomicie, choć przed rozpoczęciem imprezy nie zapowiadało się na to. Barbora Krejcikova, przegrała dwa ostatnie mecze na trawie, a w pierwszej rundzie walczyła tutaj w trzech setach. Od kolejnej miała już jednak same zwycięstwa bez straty seta. Łącznie wygrała trzy z pięciu spotkań, gdzie byłą underdogiem. W tym starciu także nim będzie, bowiem Elena Rybakina dysponuje niesamowitymi warunkami. Kazaszka wygrywała już Wimbledon, a w tej edycji także straciła dotychczas zaledwie seta. Przed nami więc naprawdę zacięty półfinał.

Typy bukmacherskie na mecz Barbora Krejcikova – Elena Rybakina

Betfan logo
POWYŻEJ 19.5 GEMÓW
Kurs 1.52
Zagraj już teraz

Choć to Kazaszka jest sporą faworytką, tak jednak nie będzie jej łatwo o wygraną w tym pojedynku. Barbora również potrafi postraszyć z serwisu, dzięki czemu zdobywa ogrom swoich punktów. W poprzednich trzech spotkaniach miała skutecznośc 80% w punktach, po pierwszym podaniu. To jak widać dodawało sporo pewności Czeszce, która na korcie porusza się nieco lepiej od Rybakiny. Obie Panie mają sporo argumentów, by dziś triumfować, dlatego niezmiernie ciężko tutaj zagrać w którąć ze stron. Niemniej jednak mecz może potrwać długo, dlatego moim zdaniem zobaczymy co najmniej 20 gemów.

Kursy bukmacherskie na mecz Barbora Krejcikova – Elena Rybakina

Wygrana Krejcikovej  – 4.15

Wygrana Rybakiny – 1.22

Powyżej 19.5 gemów – 1.52

Zdecydowanie w tym pojedynku faworytką według bukmacherów jest Elena Rybakina, na którą to też bukmacher BETFAN oferuje kurs 1.22. Naturalnie przelicznik na jej rywalkę będzie znacznie większy, a więc wygrana Barbory Krejcikovej szacowana jest mnożnikiem 4.15. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Gdzie oglądać mecz Barbora Krejcikova – Elena Rybakina? Transmisja

Mecz półfinałowy z udziałem Eleny Rybakiny, która zagra z Barborą Krejcikovą odbędzie się 11 lipca o godzinie 14:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy