Pobierz aplikację betfan na telefon
Baraże o 1. ligę: kto powalczy o zaplecze Ekstraklasy?

12 czerwca zakończyła się ostatnia kolejka 2. ligi. Do 1. ligi awansowali Górnik Polkowice i GKS Katowice. W barażach zagrają natomiast Chojniczanka, Wigry Suwałki, KKS Kalisz i Skra Częstochowa.

Półfinały baraży o 1. ligę:
15 czerwca (wtorek), 12:00 Chojniczanka – Skra Częstochowa (TVP Sport)
15 czerwca (wtorek), 14:30 Wigry Suwałki – KKS Kalisz (TVP Sport)

Finał baraży o 1. ligę:
19 czerwca (sobota), 11:45
Gospodarzem spotkania będzie drużyna, która zajęła wyższe miejsce w lidze.

Baraże o 1. ligę: Chojniczanka – Skra Częstochowa 15.06 (12:00)

W pierwszym meczu Chojniczanka zmierzy się ze Skrą Częstochowa. Gospodarze zajęli trzecie miejsce w lidze, natomiast goście uplasowali się dopiero na szóstej pozycji. Oba zespoły pod koniec sezonu prezentowały przeciętną dyspozycję. W ostatnich meczach Chojniczanka zremisowała z Górnikiem Polkowice 1:1 i Hutnikiem Kraków 0:0, przegrała z GKSem Katowice 0:3 i pokonała Lech Ponzań 2 2:1. W podobnej dyspozycji jest Skra Częstochowa. Wygrała ze Zniczem Pruszków 3:2, uległa Olimpii Elbląg 0:1 i podzieliła się punktami z Błękitnymi Stargard 1:1 i Garbarnią Kraków 4:4. W obu bezpośrednich pojedynkach między Skrą a Chojniczanką triumfowali piłkarze z Częstochowy.

Proponowany typ: obie strzelą gola

Baraże o 1. ligę: Wigry Suwałki – KKS Kalisz 15.06 (14:30)

Drugą drużynę grającą w finale wyłoni mecz Wigier Suwałki z KKS Kalisz. Niedawni spadkowicze 1. ligi zajęli czwartą pozycję w tabeli, natomiast ich rywale uplasowali się na piątym miejscu. Oba zespoły prezentują całkiem dobrą formę. Wigry są niepokonane od pięciu kolejek. Zremisowały z Górnikiem Polkowice 2:2, Olimpią Grudziądz 2:2 i Zniczem Pruszków 0:0, pokonali za to Lech Poznań 2 1:0 i Pogoń Siedlce 3:2. KKS Kalisz przed ostatnią kolejką było już pewne gry w barażach. W poprzednich pięciu meczach zremisował z Górnikiem Polkowice, Pogonią Siedlce i Olimpią Elbląg, wygrał natomiast z Olimpią Grudziądz i Zniczem Pruszków. W obu bezpośrednich meczach dwukrotnie górą byli piłkarze Wigier Suwałki.

Proponowany typ: wygrana Wigier Suwałki

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!