Pobierz aplikację betfan na telefon
B. Mönchengladbach – Stuttgart: typy, kursy, zapowiedź (04.11) | Bundesliga

13. kolejkę Bundesligi rozpocznie starcie na Borussia-Park w Mönchengladbach. B. Mönchengladbach zagra ze Stuttgartem o punkty, których nie potrafi zdobywać. Notuje serię porażek. Stuttgart zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową. Oba zespoły prezentują zbliżoną formę – słabą formę. Zapraszam na zaproponowane typy po krótkiej analizie ostatnich dokonań obu zespołów.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: B. Moenschengladbach – Stuttgart (04.11, 20:30) – Zapowiedź

Przyznać trzeba, że rzadkością jest oglądanie tak nieskutecznego zespołu z Mönchengladbach. Pech, brak skuteczności – ciężko to wytłumaczyć, ale grająca często dobre mecze drużyna gospodarzy, na 10 kolejek, wygrała tylko 3 razy. Więcej zwycięstw ma aż 9 innych zespołów. To może się zmienić na plus, jeśli gospodarze wykorzystają magię własnego stadionu i choć nie punktują na nich w stuprocentowej skuteczności to jednak ugrali 12 punktów, w delegacji – 4. Goście to duży zawód i raczej kandydat do walki o utrzymanie. Stuttgart jeszcze nie wygrał na wyjeździe. Jeśli goście przegrają to mogą spaść po tej kolejce już do strefy spadkowej.

 

Bundesliga: B. Moenschengladbach - Stuttgart (04.11, 20:30) - Typy bukmacherskie, kursy

2.11

BORUSSIA WYGRA

betfan

 

Myślę, że gospodarze mają większe gwiazdy oraz więcej jakości, by wygrać w końcu mecz na poziomie Bundesligi.

Bundesliga: B. Moenschengladbach - Stuttgart (04.11, 20:30) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Piątkowy mecz pomiędzy B. Moenchengladbach ze Stuttgartem w ramach 13. kolejki Bundesligi odbędzie się 4 listopada 20.30 na Borussia-Park w Mönchengladbach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Viapay  z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!