Pobierz aplikację betfan na telefon
B. Moenchengladbach – Schalke: Typy, kursy, zapowiedź | 04.02 Bundesliga
W ten weekend rozgrywamy 19. kolejkę niemieckiej Bundesligi, a więc wchodzimy już w fazę decydującą tego sezonu. B. Moenchengladbach w jednym z sześciu spotkań tego dnia podejmie na swoim boisku Schalke. Gospodarzom udało się wreszcie przełamać serię trzech porażek, goście jednak ostatni raz smak zwycięstwa poczuli w listopadzie. Czy uda im się wreszcie stanąć na wysokości zadania i wygrać? Zapraszam na zapowiedź meczu B. Moenchengladbach – Schalke.

B. Moenchengladbach – Schalke – zapowiedź meczu

Kompletnie bez jakiegokolwiek pomysłu gra ostatnim czasem Schalke. Aktualnie ta drużyna jest bardzo rozbita, a brak wygranej od listopada na pewno nie sprawia, że morale zawodników są lepsze. Choć ostatni remis z Koeln wreszcie dał im 10 punktów łącznie w tym sezonie. Wciąż mają matematyczne szanse na utrzymanie, ale wciąż też nie mają nic, by takiego rywala jak Borussia Moenchengladbach pokonać. Gospodarze po ostatniej wygranej na pewno poczują krew, a to starcie będzie dla nich możliwością na kolejne punkty.

B. Moenchengladbach - Schalke - typ

Dawno nie widzieliśmy tak słabego Schalke, które jest kompletnie bezradne na swoim boisku. Ciężko cokolwiek o nich pozytywnego powiedzieć, dlatego myślę, że na swoim boisku gospodarze powinni zrobić przewagę. Stawiam wygraną Borussi Moenchengladbach. 

1.53

MOENCHENGLADBACH WYGRA

betfan

B. Moenchengladbach - Schalke - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 19. kolejki pomiędzy B. Moenchengladbach, a Schalke odbędzie się  4 lutego o 18:30 na Borussia Park w Moenchengldabach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!