B. Moenchengladbach – Borussia Dortmund: Typy, kursy, zapowiedź | 11.11 Bundesliga

Wojciech Sikora

11 listopada 2022

BUndesliga: Borussia Dortmund - RB Lipsk
W piątek rozpoczynamy 15, czyli ostatnią kolejkę Bundesligi, przed Mistrzostwami Świata. W jednym z meczów tego dnia B. Moenchengladbach podejmować będzie na swoim boisku drużynę Borussi Dortmund. Po porażce z Wolfsburgiem goście jeszcze bardziej oddalili się od lidera Bundesligii i spadli na 6. lokatę. Gospodarze są nieco dalej, bo na 9. pozycji. Czy okażą się lepsi w tym spotkaniu?  Zapraszam na zapowiedź meczu RB Lipsk – SC Freiburg.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: B. Moenchengladbach – Borussia Dortmund (11.11, 20:30) – zapowiedź meczu

Gospodarze wygrali tylko jedno starcie na ostatnie pięć meczów. Aktualnie są na pozycji 9. i tracą aż sześć punktów do strefy pucharowej, którą zamykają ich najbliżsi rywale. Obie ekipy są bardzo bramkostrzelne i Moenchengladbach trafiało do siatki przeciwnika już 24 razy, a Borussia Dortmund 23. Gorzej wypada, jednak zespół gospodarzy jeśli chodzi o linię defensywy, bo stracili pięć bramek więcej. Wielką stratą gości na pewno będzie kontuzjowany Marco Reus, który nie wyzdrowieje do Mistrzostw Świata i osłabia na ten moment nie tylko Borussię.

Bundesliga: B. Moenchengladbach - Borussia Dortmund (11.11, 20:30)  - typ

Ciekawie wygląda historia ostatnich pięciu bezpośrednich starć tych ekip, bowiem można powiedzieć, że wymieniają się jeśli chodzi o zwycięstwa. Z tej serii wynika, że tym razem to gospodarze powinni wygrać. Uważam, jednak, że w dyspozycji jaką prezentują, nie będą w stanie zagrozić gościom. Mimo lekkiej plagi kontuzji, to Borussia Dortmund powinna wygrać.

2.14

BORUSSIA DORTMUND

WYGRA

betfan

Bundesliga: B. Moenchengladbach - Borussia Dortmund (11.11, 20:30)  - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Bundesligi w ramach 15. kolejki pomiędzy B. Moenchengladbach, a Borussią Dortmund odbędzie się 11 listopada o 20:30 na Borussia-Park w Moenchengladbach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy