Pobierz aplikację betfan na telefon
AZS Olsztyn – GKS Katowice: typy, kursy, zapowiedź (08.10)
AZS Olsztyn grał na początku sezonu z mistrzem i wicemistrzem Polski. Były to trudne starcie dla ekipy z Warmii i Mazur, ale nie byli chłopcami do bicia. Przegrali oba starcia 1:3, prezentując momentami bardzo dobrą siatkówkę. Teraz ich rywalem będzie GKS Katowice, który ma na koncie trzy punkty za zwycięstwo z Projektem Warszawa. Czy Indykpol odniesie swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz AZS Olsztyn – GKS Katowice. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

AZS Olsztyn – GKS Katowice (08.10. godz. 17:30) – zapowiedź 

AZS Olsztyn przeszedł trochę zmian w letniej przerwie między rozgrywkami. Do zespołu dołączył m.in. rozgrywający Joshua Tuaniga, Bartłomiej Lipiński czy Moritz Karlitzek. Odeszło też kilku kluczowych graczy m.in. Jan Firlej, TJ Defalco czy Jędrzej Gruszczyński. Wydaje się, że skład powinien być na podobnym poziomie do tego z zeszłego sezonu, kiedy Olsztyn grał bardzo dobrze i zameldował się w fazie play-off. Zawodnicy, którzy odeszli zostali zastąpieni graczami o podobnym poziomie. Mecze z ZAKSĄ i Jastrzębskim zawsze są trudne, więc oceniać potencjał tej ekipy będziemy mogli tak naprawdę dopiero po pojedynku z GKS-em.
GKS Katowice stoczył wyrównane spotkanie z Jastrzębskim na inaugurację, ale tylko w poszczególnych setach, ponieważ patrząc na cały mecz, nie byli w stanie wygrać nawet seta. Dużo lepiej spisali się przed własną publicznością, kiedy pokonali 3:1 Projekt Warszawa, jednak drużyna ze stolicy boryka się z różnymi problemami i wydaje się, że nie będzie w tym sezonie odgrywała kluczowej roli. Mecz z AZS-em powinien dać odpowiedź, czy GKS prezentuje poziom na walkę o udział w fazie play-off.

AZS Olsztyn – GKS Katowice (08.10. godz. 17:30) – typ

1.37

WYGRA AZS

betfan

Indykpol będzie faworytem w tym spotkaniu i myślę, że powinien pokonać GKS. Olsztynianie grali na starcie z bardzo mocnymi drużynami, a mimo to potrafili wygrywać sety i prezentować dobrą grę.

AZS Olsztyn – GKS Katowice (08.10. godz. 17:30) – transmisja 

Mecz Indykpolu AZS Olsztyn z GKS-em Katowice zostanie rozegrany w Iławie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport Extra. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!