Pobierz aplikację betfan na telefon
AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel: typy, kursy, zapowiedź 21.12 | PlusLiga

O 16:15 rozpocznie się starcie AZS Olsztyn kontra Jastrzębski Węgiel. Mecz będzie rozgrywany w ramach siedemnastej serii spotkań w sezonie 2022/23 Plus Ligi. Czy Jastrzębski Węgiel potwierdzi swoją dużo lepszą dyspozycję oraz siłę kadry? Wszystko jest możliwe. Na ostatnich 5 meczów u siebie, AZS Olsztyn wygrywał z Jastrzębskim Węglem aż trzykrotnie. Zapraszam na typy bukmacherskie na to spotkanie, a także na króciutki raport na temat obu zespołów! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Plus Liga: AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel (21.12, godz. 16:15) – zapowiedź 

Oba zespoły punktują ostatnio różnie. Jastrzębski Węgiel to przecież lider PlusLigi, a AZS Olsztyn też jest w miarę wysoko w tabeli, bo na 7. miejscu. Przed nami sprawdzian dla gości zwłaszcza, bo jeśli wygrają to spokojnie utrzymają się na fotelu lidera. Olsztyn ma z kolei apetyt na to, by po wygranej z Jastrzębskim Węglem przesunąć się jeszcze wyżej w tabeli na 5. miejsce. Ich ostatnie bezpośrednie pojedynki to seria 4 zwycięstw Jastrzębskiego Węgla i nie może to dziwić, gdyż to po prostu silniejszy zespół pełen gwiazd tej ligi. Dlaczego wydaje mi się, że będzie to mecz do zera? Dlatego, że doskonale pamiętam co stało się rok temu, gdy do Olsztyna przyjechał właśnie Jastrzębski Węgiel. Skończyło się 3:0 dla gości. Poza tym coś czuję, że goście będą chcieli spędzić Święta jako samodzielny lider i strata nawet seta nie wchodzi w grę.

 

Plus Liga: AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel (21.12, godz. 16:15)  – typ 

2.31

PONIŻEJ 3.5 SETÓW

betfan

Spodziewam się, że dojdzie do małej sensacji. Liczę bowiem na to, że mecz nie potrwa długo i któryś z zespołów wygra 3:0!

Plus Liga: AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel (21.12, godz. 16:15) – transmisja 

Mecz AZS Olsztyn kontra Jastrzębski Węgiel zostanie rozegrany w ramach 17. kolejki Plusligi 21 grudnia o godzinie 16:15 w Olsztynie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!