Pobierz aplikację betfan na telefon
Auxerre – Troyes: typy, kursy, zapowiedź 1.04 | Ligue 1
Ligue 1 powraca, po reprezentacyjnej przerwie, a przed nami dziesięć ostatnich kolejek w sezonie. Auxerre, w jednym z dwóch starć dzisiejszego dnia, spotka się na swoim boisku z Troyes. Koniec sezonu coraz bliżej i poza drużynami walczącymi o top 6, są też takie które muszą walczyć o utrzymanie. Dwie z nich właśnie dziś powalczą o bardzo ważne punkty. Kto okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Auxerre – Troyes. 

Auxerre – Troyes: Zapowiedź meczu

Do niedawna Auxerre zajmował ostatnią pozycje w tabeli Ligue 1, ale swoją formę w ostatnim czasie bardzo poprawili i teraz mają coraz większe szanse na utrzymanie. Poza ostatnim meczem, poprzednie pięć kończyli bez porażki. ICh kolejny rywal, Troyes ma znacznie gorszą sytuację i tak naprawdę cały sezon nie mogą znaleźć nawet chwili regularności w punktowaniu. Ostatni wygrany ich mecz był drugiego stycznia, a od tamtego czasu głównie przegrywają.

Auxerre - Troyes: - Typ na mecz

1.91

AUXERRE WYGRA

betfan

Z racji formy, jaką prezentują ostatnio obie drużyny, nie jest niczym dziwnym to, że Auxerre jest faworytem. Mają za sobą kilka naprawdę niezłych spotkań i widać znaczną poprawę w grze zawodników. Myślę, że na fali tych wyników, mogą to starcie również zdominować, a wiecznie szukające formy Troyes, nie powinno ich zaskoczyć. Stawiam wygraną gospodarzy.

Auxerre - Troyes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Auxerre a Troyes, w ramach 29. kolejki Ligue 1, odbędzie się 1 kwietnia o 17:00 na Stade de I'Abbe-Deschamps w Auxerre. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!