Auxerre – Lyon: typy, kursy, zapowiedź 17.02 | Ligue 1

Wojciech Sikora

17 lutego 2023

Auxerre
Ligue 1 wchodzi w decydującą fazę sezonu i przed nami już 24. kolejka francuskiej ekstraklasy. Auxerre w jedynym starciu tego dnia zmierzy się z Lyonem. Goście mają za sobą bardzo dobry okres i jasno sygnalizują, że będą do samego końca walczyć o top 5. Z kolei gospodarze będą walczyć o każdy punkt, by wydostać się ze strefy spadkowej. Jak zakończy się ten pojedynek? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Auxerre – Lyon. 

Auxerre – Lyon: Zapowiedź meczu

Choć Lyon traci aż sześć punktów do piątego miejsca, to na pewno będą chcieli znaleźć się w tym gronie. Tyle, że piąte miejsce daje im zaledwie Ligę Konferencji Europy, a taka drużyna na pewno będzie wolała stawić się chociażby w Lidze Europy. Taką przepustkę może im dać Puchar Francji, gdzie znaleźli się już w ćwierćfinale. Nim jednak przyjdzie walka o półfinał, muszą próbować wbić się do topu Ligue 1, a właśnie takimi meczami jak z Auexerre, powinno przyjść to łatwo. Gospodarze nie odnieśli w tym roku jeszcze ligowego zwycięstwa i nie zanosi się na to, by mieli wygrać dziś z tak dysponowanym rywalem.

Auxerre - Lyon: - Typ na mecz

1.81

LYON WYGRA

betfan

Do spotkania pucharowego zostało jeszcze ponad dziesięć dni, więc nie ma mowy, aby Lyon oszczędzał dziś jakichkolwiek zawodników. To spotkanie ma jednego faworyta i są nim goście i w dyspozycji jaką prezentuje Auxerre, nie widzę możliwości, by mieli to nawet zremisować. Stawiam wygraną Lyonu.

Auxerre - Lyon: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Auxerre, a Lyon w ramach 24. kolejki Ligue 1 odbędzie się 17 lutego o 21:00 na Stade de I'Abbe-Deschamps w Auxerre. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal + Family i Eleven Sport 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy