Pobierz aplikację betfan na telefon
Auxerre – Lens: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | Ligue 1
Przed nami ostatnia, dla wielu bardzo istotna, kolejka Ligue 1, sezonu 2022/2023. Dziś zobaczymy dziesięć starć o jednej godzinie, a Auxerre, w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z Lens. Przed gospodarzami najważniejszy pojedynek tego sezonu. Od ich wyniku będą zależały losy ich miejsca na kolejny sezon. Czy goście, mający pewne drugie miejsce, odpuszczą to starcie? Zapraszam na zapowiedź meczu Auxerre – Lens.

Auxerre – Lens: Zapowiedź meczu

Auxerre przez swoje ostatnie wyniki, zostało zagrożone spadkiem do niższej ligi. Mają aktualnie tylko dwa punkty przewagi nad Nantes, które z pewnością liczy na ich potknięcie. Dziś zmierzą się z jednym z objawień tego sezonu, czyli Lens, które walczyło do samego końca z PSG o mistrzostwo. Teraz już jednak wiadomo, że zajmą drugą lokatę, co daje im Ligę Mistrzów i powinno ich jak najbardziej satysfakcjonować. Pewna ich pozycja, może pomóc gospodarzom w zgarnięciu dzisiaj kompletu i utrzymaniu się.

Auxerre - Lens: Typ na mecz

1.74

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Auxerre nawet remis może niewiele dać, jeśli Nantes wygra, bowiem mają oni od nich gorszy bilans bramkowy. Będą szukali tu dziś zwycięstwa, przez co moim zdaniem od początku rzucą się do ataku. Liczę na otwarty mecz i typuję w tym pojedynku powyżej 2,5 gola

Auxerre - Lens: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Auxerre a Lens, w ramach 38. kolejki Ligue 1, odbędzie się 1 czerwca o 21:00 na Stade de I'Abbe-Deschamps w Auxerre. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!