Auxerre – Clermont: typy, kursy, zapowiedź 07.05 | Ligue 1

Bartłomiej Cichecki

06 maja 2023

Auxerre - Clermont: typy, kursy, zapowiedź 07.05 | Ligue 1

Clermont jest w wyśmienitej formie co widać po serii zwycięstw jaką obecnie mają. Aż pięć wygnanych z rzędu pozwala im marzyć, że na finiszu ligi zdarzy się cud i zagrają oni w europejskich pucharach. Jednak, by tak się stało to znów muszą odnieść zwycięstwo na terenie rywala i to beniaminka. Auxerre, które znamy w Polsce z występów Jelenia czy Darka Dudki, w trwającej kampanii jest nad przepaścią. Tylko jeden punkt nad strefą spadkową nie pozwala im spokojnie zasnąć. Jak będzie w niedziele?  Zapraszam na zapowiedź oraz typy do meczu Auxerre – Clermont 

Auxerre – Clermont – Zapowiedź

W kapitalnej formie jest również reprezentant Polski – Mateusz Wieteska, ale on w niedziele nie zagra z uwagi na kartki. obrona dowodzona przez Polaka zasługuje na słowa uznania, gdyż nie składa się ona z wybitnych piłkarzy, a mimo to stracili 43 gole i zajmują ósmą lokatę więc przyzwoicie na tle całej ligi.

Gospodarze to beniaminek ligi. Ostatnie dwa mecze to mecze z wielkimi; z Lille oraz z Marsylia. Tylko jedno oczko w tych meczach sprawiło, że dół tabeli mógł trochę podgonić i w tej chwili tylko jedno oczko dzieli ich od strefy spadkowej. Mimo to w meczach domowych prezentują się solidnie i właśnie dzięki meczom u siebie są wciąż ponad kreską. 

Jesienią Clermont wygrało (2:1), natomiast cały klub Auxerre czeka na pierwszą wygraną nad zespołem Mateusza Wieteski od 2019 roku.

 

Auxerre - Clermont - Typy bukmacherskie, kursy

1.90

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Postawię w tym meczu na kilka bramek. Obstawiam, że nie bez echa przejdzie brak Wieteski w składzie więc gospodarze pewnie to wykorzystają, z kolei patrząc na Clermont widać dużą siłę i na pewno ich stać na to, by strzelić gola beniaminkowi. Daję tu BTTS.

Auxerre - Clermont - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Auxerre kontra Clermont w ramach 34. kolejki Ligue 1 odbędzie się 7. maja na Stade de l'Abbé-Deschamps. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach ELEVEN Sports z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy