Austria – Serbia: Typy, kursy, zakłady 04.06

Adrian Krawczyk

04 czerwca 2024

W bardzo ciekawym wtorkowym towarzyskim starciu Austria podejmie na własnym obiekcie Serbię. Obie ekipy zagrają na Euro, więc to starcie będzie dla nich bardzo ważnym sprawdzianem.

Austria

Nas jednak będzie bardziej interesować gra Austriaków, albowiem są to nasi rywale grupowi podczas Euro 2024. Jak więc spiszą się Austriacy w starciu z bardzo solidnymi Serbami? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Austria – Serbia.

Austria – Serbia typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Austrii
Kurs 2.15
Zagraj już teraz

Austriacy wydaje się, że pojadą na Euro 2024 jako czarny koń turnieju. Mają naprawdę solidną ekipą w tym sezonie i mogą wiele zdziałać. Oczywiście łatwo o to nie będzie, albowiem zagrają w piekielnie trudnej grupie, stąd też do Euro muszą być bardzo dobrze przygotowani. Wybrali sobie przeciwnika, który również na imprezie w Niemczech może namieszać, a więc reprezentację Serbii. Ci również mają trudną grupę, ale jak najbardziej mają realne szanse na awans. Wydaje mi się, że w tym spotkaniu Austriacy pokażą swoją klasę, tak jak robili to w marcowych spotkaniach towarzyskich. Pokażą, że są ekipą lepszą i postraszą naszą grupę solidnością przed startem Euro. Stawiam na wygraną Austriaków po kursie 2.15.

Austria – Serbia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Austria – 2.15
  • Remis – 3.30
  • Wygrana Serbia – 3.55
  • Powyżej 2.5 goli – 1.92
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.70

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Austria – Serbia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Austrii (kurs 2.15). Mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości – Serbia, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.55. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Austria – Serbia to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.92, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.80.

Austria – Serbia gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Wtorkowy mecz pomiędzy Austrią, a Serbią w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 4. czerwca o 20:45 na Ernst Happel Stadion w Wiedniu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Austria – Serbia przeprowadzi telewizja TVP Sport.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy