Pobierz aplikację betfan na telefon
Austria – Estonia: typy, kursy, zapowiedź | 27.03 EURO
Przedostatni dzień spotkań, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024, a przed nami jeszcze sporo emocji. Austria, w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Estonią. Gospodarze świetnie weszli w kwalifikacje, gromiąc w poprzednim starciu Azerbejdżan 4:1. Teraz przed nimi, w teorii, zadanie powinno być prostsze. Czy faktycznie tak będzie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Austria – Estonia.

Austria – Estonia: Zapowiedź meczu

Świetnie widowisko zapewniła Austria swoim kibicom w poprzednim spotkaniu. Bardzo ofensywna gra i sporo sytuacji przerodziła się też na sporą ilość bramek. Już po pierwszej połowie było 2:0, a w kolejnej części oba zespoły nie zwolniły tempa i ostatecznie Azerbejdżan przegrał 1:4. Estonia nie wydaje się być tak ofensywną drużyną, choć na pewno będą musieli się dostosować do tempa gospodarzy. Poprzedni mecz przegrali z Węgrami tylko 0:1, choć to w dużej mierze zasługa niewykorzystanego karnego przez Sallaia i nieuznanej bramki w pierwszej połowie.

Austria - Estonia: - Typ na mecz

Estonia jest w tym meczu jeszcze większym underdogiem niż był Azerbejdżan. Moim zdaniem będą lepiej bronić niż Azerowie i nawet tak ofensywna Austria nie będzie w stanie łatwo przebić się do bramki rywali. Z tej racji wybiorę na spotkanie rzuty rożne, których gospodarze w poprzednim meczu nabili aż osiem. Teraz również powinni chociaż 6 wywalczyć.

1.52

AUSTRIA

POYWŻEJ 5,5 RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Austria - Estonia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Austrią a Estonią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 27 marca o 20:45 na TGW Arena w Linz. Mecz nie będzie emitowany przez żadną  stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!