Pobierz aplikację betfan na telefon
Augsburg – Bochum: Typy, kursy, zapowiedź | 12.11 Bundesliga

W sobotę kontynuujemy 15, czyli ostatnią kolejkę Bundesligi, przed Mistrzostwami Świata. W jednym z meczów tego dnia Augsburg podejmować będzie na swoim boisku drużynę Bochum. Goście po tragicznym początku sezonu, w krótkim czasie odnieśli kilka ważnych triumfów ligowych w poprzednich kolejkach. Teraz udadzą się na wyjazd do słabo dysponowanej ekipy Gikiewicza. Jak zakończy się to starcie? Zapraszam na zapowiedź meczu Augsburg – Bochum.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Augsburg – Bochum (12.11, 15:30) – zapowiedź meczu

Augsburg z początku sezonu wydawał się bardzo groźną drużyną. Odnieśli nawet zwycięstwo z Bayernem Monachium. Po trzech kolejkach wygranych, w kolejnych siedmiu zdobyli tylko trzy punkty, po trzech remisach. Wciąż jednak są w lepszej sytuacji niż goście, którzy mimo poprawy swojej gry i trzech ważnych zwycięstw, wciąż okupują strefę spadkową. Co ciekawe Bochum w ciągu czternastu spotkań stracił już sporo bramek, bo aż 36, przy zaledwie 13 trafieniach. Tu pojawia się naprawdę okazja na przełamanie ekipy Gikiewicza.

 

Bundesliga: Augsburg - Bochum (12.11, 15:30)  - typ

Augsburg musi znów zgarnąć komplet punktów, zwłaszcza, że to ostatnia kolejka przed przerwą zimową. Z pewnością lepiej będą czuć się gdy odniosą zwycięstwo i polepszą swoją sytuację w tabeli. Bochum nikomu nie zagroził w wyjazdowym meczu w tym sezonie, także wydaję mi się, że gospodarze wygrają ten mecz.

2.19

AUGSBURG WYGRA

betfan

Bundesliga: Augsburg - Bochum (12.11, 15:30)  - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 15. kolejki pomiędzy Augsburg, a Bochum odbędzie się 11 listopada o 15:30 na WWK Arena w Augsburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!