Pobierz aplikację betfan na telefon
ATP 500 Hamburg 2022: Typy i zapowiedź turnieju
Pablo Carreno Busta będzie bronił tytułu, który zdobył przed rokiem w Hamburgu. Wtedy w finale pokonał Filipa Krajinovica. Czy Hiszpanowi uda się wygrać turniej i obronić tytuł? Kolejny emocjonujący tydzień tenisowy przed nami. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na turniej ATP 500 w Hamburgu.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Hamburg 2022: Zapowiedź, typy, nagrody

1.67

ALCARAZ

WYGRA TURNIEJ W HAMBURGU

betfan

W nadchodzącym tygodniu rozegrane zostaną dwa turnieje ATP. Jeden rangi 250 w Gstaad, a drugi w Hamburgu rangi 500. To właśnie na drugim turnieju dziś się skupimy. W zeszłym roku triumfatorem został Hiszpan Pablo Carreno Busta. Wtedy był w świetnej dyspozycji, a cały turniej rozegrał i wygrał bez straty seta. W tym roku w turnieju rozgrywanym na kortach Am Rothenbaum stawiany jest dopiero jako trzeci w kolejności do zdobycia trofeum.

Największym faworytem do wygrania jest również Hiszpan, Carlos Alcaraz. Aktualna szósty zawodnik rankingu ATP wielkim przebojem wdarł się do Touru. Zaledwie 19-letni Carlos uważany jest za tego, który zastąpi Rafaela Nadala, dając Hiszpanom nadzieję na wielkie sukcesy. Alcaraz to topowy zawodnik przede wszystkim właśnie na mączce. Nic więc dziwnego, że jest faworytem tego turnieju, zwłaszcza, że w tym sezonie na cegle wygrał 19 razy, a przegrał zaledwie 2.

W Hamburgu właśnie młody Hiszpan, rozstawiony z jedynką, jest stawiany w roli faworyta do wygrania turnieju. Kurs na jego wygraną to 1,67, niezbyt wysoki jak na długoterminowy zakład, ale jest to wynik tego, że raczej nie ma w drabince turnieju zawodnika, który mógłby mu zagrozić. Sam również widzę go za tydzień z pucharem w ręku. Drugim rozstawionym i drugim według bukmachera kandydatem do wygrania turnieju jest Rublev. Nie jest jednak jego najlepszy sezon, tym bardziej na mączce, więc w jego wypadku obawiam się, że może nie dojść nawet do finału.

Nagrody i punktacja do rankingu: 

1. runda: 13 800 euro / 0 pkt

2. runda: 25 900 euro / 45 pkt

1/4 finału: 48 550 euro / 90 pkt

1/2 finału: 94 925 euro / 180 pkt

Finał: 178 170 euro / 300 pkt

Zwycięstwo: 331 125 euro / 500 pkt

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!