Atletico Madryt – Sevilla: typy, kursy, zapowiedź 04.03 | La Liga

Bartłomiej Cichecki

04 marca 2023

sevilla-typy-ivan-rakitic

Ciężko w to uwierzyć, ale wiosną w pucharach na tym etapie sezonu gra tylko Sevilla, Atletico ma już tylko rozgrywki ligowe. I stara się oczywiście zakwalifikować do Ligi Mistrzów. Spotkanie z Sevilla będzie ozdobą tej kolejki La Liga ponieważ w tyk kolejce nie równie mocnego elektryzującego meczu. Zapraszam na zapowiedź i analizę i typy do meczu Atletico – Sevilla. 

Atletico Madryt – Sevilla – zapowiedź

W Hiszpanii trwa walka o najwyższe cele! Sevilla może jeszcze włączyć o walkę o Ligę Konferencji, ale mimo wszystko łatwiej może im być wygrać ich rozgrywki Ligi Europy i w ten sposób zagrać w Europie.

Atletico w meczach z Sevilla u siebie męczy się niesamowicie. Nawet na Wandametropolitano zdołali wygrać z nimi tylko raz na 5 ostatnich prób.

2 punkty nad strefa spadkową wciąż nie pozwalają Sevilli odpuścić ligi i skupić się na pucharze. Najlepsi nie odpoczną przed meczem w środku tygodnia z Fenerbahce.

 

 

Atletico Madryt - Sevilla - Typy bukmacherskie, kursy

1.69

ATLETICO WYGRA

betfan

Atletico dla wielu jest koszmarem. Oglądanie ich meczów to często bardzo trudne zadanie. Ale tym pragmatyzmem dalej są wysoko w lidze. Uważam, że gospodarze poradzą sobie z grającą jeszcze w Europie Sevilla i wygrają ten ważny mecz. 

Atletico Madryt - Sevilla - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Atletico Madryt kontra Sevilla w ramach 24. kolejki La Liga, zostanie rozegrany na Wandametropolitano.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale CANAL + Sport 2  z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy