Pobierz aplikację betfan na telefon
Atletico Madryt- Osasuna: typy, kursy, zapowiedź 21.05 | La Liga

La Liga ma dla nas jeszcze cztery kolejki, które rozwieją wszelkie wątpliwości, jeśli chodzi  o układ tabeli, bowiem obecnie znamy tylko jednego spadkowicza i mistrza. Atletico Madryt, w jednym z czterech starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Osasuną. Przed nami ostatnia prosta dla obu ekip z Madrytu, w walce o miejsce wicelidera. Wciąż zespół Simeone traci dwa punkty do Realu, ale czy po tej kolejce się to zmieni? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Atletico Madryt- Osasuna.

Atletico Madryt- Osasuna: Zapowiedź meczu

Ostatnia porażka Atletico, pozbawiła ich miejsca na fotelu wicelidera i znów tracą dwa punkty do Realu Madryt. Cztery ostatnie kolejki to dla nich ponownie walka o każdy punkt i dziś zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Zmierzą się bowiem z Osasuno, które walczy jeszcze o puchary europejskie, a ich forma w tym sezonie pozwala myśleć, że są w stanie to osiągnąć. Bardzo istotna była dla nich ostatnia wygrana, która przybliżyła ich już tylko o punkt od top 7.

 

Atletico Madryt- Osasuna: Typy, kursy

Sporo oczekuję po tym pojedynku, bo oba zespoły grają całkiem niezłą piłkę, a zwłaszcza Osasuna, robiąca wyniki ponadprzeciętne. Obie drużyny starają się być bardzo aktywne pod bramką gości, co przekłada się na sporą ilość fragmentów gry. Ja dziś typuję powyżej 8,5 rzutów rożnych.

1.50

POWYŻEJ 8,5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Atletico Madryt- Osasuna: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Atletico Madryt a Osasuną, w ramach 35. kolejki La Liga, odbędzie się 21 maja o 16:15 na Metropolitano Stadium w Madrycie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport 2 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!