Pobierz aplikację betfan na telefon
Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks: Typy NBA, zapowiedź 12.01
Przed nami następna noc z najlepszą ligą koszykówki, jaką jest NBA. Dzisiejszej nocy odbędzie się kolejnych kilka spotkań. W jednym z nich Atlanta Hawks zagrają z Milwaukee Bucks. Hawks mimo znacznie gorszego meczu od Bucks byli w stanie w tym sezonie wygrać z Kozłami 2 razy w trzech meczach. Zapraszam na zapowiedź meczu i typy Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks w nocy z środy na czwartek.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

NBA: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks – zapowiedź meczu

Milwaukee Bucks po czterdziestu meczach mają 26 wygranych meczów. Atlanta Hawks mają tych zwycięstw aż 7 mniej, ale to właśnie Jastrzębie pokonali dwukrotnie aktualną trzecią siłę Konferencji Wschodniej. W ostatnim czasie jednak Hawks jednak nie mogą się pochwalić swoją formą. W ostatnich siedmiu meczach wygrali tylko 2 razy, z Kings i Clippers. Teraz wracają do swojej hali po czterech meczach wyjazdowych.

NBA: Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks - typy NBA

Trochę lepiej w ostatnim czasie za to prezentują się Milwaukee Bucks. Kozły miały serię czterech porażek, ale udało im się ją przerwać i z sześciu ostatnich meczów wygrali 4. Atlanta Hawks jednak mają patent na Milwaukee Bucks i wracają do swojej hali. W takim przypadku można wykorzystać wyższy kurs na gospodarzy i zagrać dodatni handicap.

1.77

HAWKS HC +5.5

betfan


 

NBA: Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Atlanta Hawks, a Milwaukee Bucks odbędzie się o 01:30 w nocy z środy na czwartek 12 stycznia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na żywo w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!