Astralis – 9INE: Typy, kursy, zapowiedź 26.10 | RB Cup

Adrian Krawczyk

25 października 2023

Esport, CS:GO, typy
W czwartek polskiej 9INE rozpocznie swoje zmagania w kolejnym turnieju CS:GO. Tym razem będzie to Roobet Cup. 9INE zmierzy się w grupie C, a ich pierwszym rywalem będzie mocne Astralis. Niewątpliwie po tym co prezentuje ostatnio 9INE większe szanse na zwycięstwo ma Astralis, ale czy polską drużynę stać na sprawienie niespodzianki i powalczenie z Astralis? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na BIG – 9INE.

Astralis – 9INE typy bukmacherskie

Polska drużyna 9INE ma za sobą bardzo słaby okres gry. Przegrali oni pod rząd aż 7 spotkań, a ostatnią wygraną kiedy zanotowali na swoim koncie miała miejsce 28 lipca z Team Liquid. Od tego czasu ewidentnie czegoś brakuje, głównie tutaj zwracam uwagę na mentalność w końcowej fazie rozgrywki, kiedy to Polacy mają spore problemy, aby się skoncentrować i dobić swoich rywali. Astralis to natomiast drużyna dobrze grająca w tym sezonie. Choć zaliczają wpadki, jak choćby w starciu z Eternal Fire. Nie spodziewam się jednak, aby tutaj miała taka niespodzianka nastąpić. Choć chciałbym, aby 9INE wygrało przynajmniej jedną mapę, ale będzie o to bardzo ciężko. Typuję pewną wygraną Astralis 2:0 po kursie 2.20 w Betfan.

1.51

WYGRANA ASTRALIS 2:0

betfan

Astralis – 9INE kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO pomiędzy Astralis, a 9INE. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania  jest duńska drużyna Astralis (kurs 1.40). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna polska – 9INE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.70. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.68, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 2.06 w ofercie bukmachera Betfan.

Astralis – 9INE statystyki

Drużyna Astralis oraz 9INE zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku raz w tym roku. Spotkanie miało miejsce 2 maja podczas Crazy Party Play Offy, gdzie lepsze okazało się Astralis wygrywając 2:0. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów Astralis oraz 9INE. Statystyki ostatnich wyników Astralis:
  • Porażka 0:2 z Eternal Fire
  • Wygrana 2:0 z FURIA
  • Wygrana 2:0 z GamerLegion
  • Wygrana 2:0 z ORKS
  • Przegrana 0:2 z Ninjas in Pyjamas
Statystyki ostatnich wyników 9INE:
  • Porażka 0:2 z BIG
  • Porażka 1:2 z Lynn Vision
  • Porażka 0:2 z Eternal Fire
  • Porażka 1:2 z compLexity Gaming
  • Porażka 1:2 z G2 Esports

Astralis – 9INE GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz Roobet Cup pomiędzy Astralis, a polską drużyną 9INE, rozgrywany dnia 26 października 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy