Pobierz aplikację betfan na telefon
MATCHDAY BOOST na Asseco Gdynia – Dąbrowa Górnicza

W jedynym czwartkowym spotkaniu Energa Basket Ligi Asseco Gdynia podejmie Dąbrowę Górniczą. Obie drużyny są u dołu tabeli, także czeka nas wyrównane starcie. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Energa Basket Liga: Asseco Gdynia – Dąbrowa Górnicza (18.11 17:30) – MATCHDAY BOOST

W jedynym czwartkowym meczu Energa Basket Ligi Asseco Gdynia podejmie Dąbrowę Górniczą. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gospodarzy. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Asseco Gdyni na aż 2.50 (tradycyjna oferta 1.82). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

Energa Basket Liga: Asseco Gdynia – Dąbrowa Górnicza (18.11 17:30) – zapowiedź

Obie drużyny radzą sobie jak na radzie dosyć przeciętnie. Asseco Gdynia zajmuje 12. miejsce w tabeli. Ostatnio jednak gra coraz lepiej, ponieważ wygrała trzy z czterech poprzednich kolejek. Okazała się lepsza od HydroTruck Radom, King Szczecin oraz Start Lublin, ale musiała uznać wyższość Twardych Pierników Toruń.

Dąbrowa Górnicza jest w słabej formie. Zajmuje 15. – przedostatnią pozycję w tabeli. Ostatnio przegrała z Astorią Bydgoszcz, Śląskiem Wrocław, Anwilem Włocławek i Czarnymi Słupsk, ale pokonała King Szczecin. Aż pięć poprzednich bezpośrednich starć zakończyło się zwycięstwem Asseco Gdyni, dlatego warto zagrać dzisiejszy MATCHDAY BOOST.

Energa Basket Liga: Asseco Gdynia – Dąbrowa Górnicza (18.11 17:30) – transmisja. Gdzie obejrzeć?

Spotkanie między Asseco Gdynią a Dąbrową Górniczą w ramach Energa Basket Ligi odbędzie się 18 listopada o 17:30. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport Extra.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!