Real Sociedad – AS Roma: Typy, kursy, zapowiedź 16.03 | Liga Europy

AS Roma postawiła się po pierwszym meczu w Rzymie w bardzo korzystnej sytuacji. Wynik (2:0) na Stadionie Olimpijskim było czymś ekstra, wynikiem być może ponad stan. Wszyscy też spodziewaliśmy się, że dużo więcej pokaże Real Sociedad. Niestety w Rzymie zawiedli. To oznacza, że gospodarze muszą dziś błysnąć skutecznością, być może i dwie bramki nie wystarczą do dogrywki. Zapraszam na zapowiedź i typy do meczu Real Sociedad – AS Roma.

Real Sociedad – AS Roma: zapowiedź meczu

Gospodarze delikatnie mówiąc nie są obecnie w swojej optymalnej dyspozycji. Trudno opisać co dokładnie było przyczyną tak słabych wyników. Real Sociedad od 21. stycznia wygrał we wszystkich rozgrywkach tylko 2 razy.

Rewanż zapowiada się wybitnie ciekawie, bo Roma potrafi zaskoczyć. Na plus, ale też na minus. Pytanie czy 90 minut to za mało czasu dla Romy na roztrwonienie takiego zapasu.

Ulubiony styl portugalskiego szkoleniowca to bronienie dobrego już dla siebie wyniku. Wynik pierwszego meczu jest dla Romy znakomity. Jednak wyjazdy Rzymian nie zawsze kończą się dla nich dobrze.

Real Sociedad - AS Roma: typy

2.40

REAL POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Potrafię wyobrazić sobie, że Roma straci w Hiszpanii dwa gole skoro właśnie trzy dni temu straciła cztery z Sassuolo. Roma równie dobrze może odpowiedzieć i zamknąć sprawę awansu, dlatego postawię na dwa gole gospodarzy. To czy to pozwoli im na dogrywkę to inna kwestia.

Real Sociedad - AS Roma: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz, w ramach 1/8 finału Ligi Europy, Real Sociedad kontra AS Roma, odbędzie się 16 marca o 21:00 na Stadionie w San Sebastian. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay z polskim komentarzem.