Pobierz aplikację betfan na telefon
Arsenal – Brighton: Typy, kursy, zapowiedź | 09.11 EFL CUP

W środę kontynuujemy zmagania w ramach 1/16 finału EFL Cup, znanym również jako Carabao Cup. Arsenal w jedynym meczu tego dnia zagra przeciwko Brighton. Fenomenalni kanonierzy w tym sezonie zagrają z Mewami, z którymi jeszcze się nie mierzyli w tym sezonie. Choć liderzy Premier League grają świetnie, to w pucharach zawsze należy być gotowym na wszystko. Kto okaże się lepszy? Zapraszam na zapowiedź spotkania Arsenal – Brighton.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

EFL Cup: Arsenal – Brighton (09.11, 20:45) – zapowiedź meczu

Arsenal wciąż jest liderem Premier League, a w poprzedni weekend wygrali bardzo ważne wyjazdowe spotkanie z Chelsea 1:0. Teraz mogą skupić się na starciu w EFL Cup, gdzie w 1/16 finału zagrają z Brighton, które niedawno rozgromiło 4:1 Chelsea, a w poprzednim meczu 3:2 Wolves. Kanonierów czeka, więc wymagające zadanie i na pewno dużą ulgą jest fakt, że grają to starcie na swoim terenie. Mimo to, w kwietniu nie poradzili sobie tutaj z Mewami i  polegli 1:2.

 

EFL Cup: Arsenal - Brighton (09.11, 20:45) - typy

Typy Arsenal - Brighton

Z racji, że system EFL Cup jest jednomeczowy, to żadna z drużyn nie może sobie pozwolić na chwilę słabości. Arsenal pokazuje od początku sezonu świetną grę i naprawdę niezłych zmienników na każdą pozycję. Te atuty pozwoliły im awansować w Lidze Europy z pierwszego miejsca, jak i utrzymywać lidera w Premier League. Teraz czas udowodnić swoje umiejętności na trzecim froncie. Stawiam w tym spotkaniu gospodarzy. 

1.69

ARSENAL WYGRA

betfan

EFL Cup: Arsenal - Brighton (09.11, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Arsenal z Brighton w ramach 1/16 finału EFL Cup, odbędzie się 9 listopada o 20:45 na Emirates Stadium w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!