Pobierz aplikację betfan na telefon
Arsenal – Bodo/Glimt: typy, kursy, zapowiedź | 06.10 LE
Tuż po dwóch emocjonujących dniach z Ligą Mistrzów, przyszedł czas na Ligę Europy. W ten czwartek odbędzie się aż 16 spotkań, a w jednym z nich zmierzy się Arsenal z Bodo/Glimt. Goście to lider grupy A, a tuż za nimi są właśnie gospodarze, choć oni rozegrali tylko jeden mecz. W tym starciu faworyt jest jeden – kanonierzy, ale czy Norwegowie nie będą w stanie ich zaskoczyć? T  Zapraszam na typy i zapowiedź meczu Arsenal – Bodo/Glimt.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Europy: Arsenal – Bodo/Glimt (06.10, 21:00) – zapowiedź meczu

Arsenal wciąż nie zremisował w tym sezonie, a zaledwie raz przegrał z Manchesterem United. Poza tym w sezonie wygrali już osiem spotkań, w tym siedem w Premier League, gdzie wciąż są liderem. Kanonierzy są w tym sezonie świetnie poukładanym zespołem w każdej linii, zdobywają wiele bramek, tracąc minimum. Po dłuższej przerwie spowodowanej śmiercią Królowej Elżbiety wracają do Ligi Europy na pojedynek z Bodo/Glimt. Norwegowie mają za sobą dwa mecz w Lidze Europy, z których wynieśli cztery punkty.

Liga Europy: Arsenal - Bodo/Glimt (06.10, 21:00) - typy

Typy Arsenal - Bodo/Glimt

Zespół gości to o wiele niższy poziom niż Kanonierzy. Bodo/Glimt ma też za sobą dość nierówny okres, lecz na pewno nie można im zarzucić braku walki, bo tak naprawdę blisko byli awansu do Ligi Mistrzów. Myślę, że w tym meczu goście będą chcieli pokazać się jak najlepiej, a co za tym idzie postawią na swoją ofensywną grę. Być możę nie przyniesie to punktów czy goli, ale myślę, że nabiją kilka rzutów rożnych.

1.60

BODO/GLIMT

POWYŻEJ 2,5 RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Liga Europy: Arsenal - Bodo/Glimt (06.10, 21:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Mecz Ligi Europy pomiędzy Arsenalem, a Bodo/Glimt odbędzie się w czwartek 6 października o 21:00 na Emirates Stadium w Londynie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!