Pobierz aplikację betfan na telefon
Armenia – Ukraina. Typy, kursy, zapowiedź 24.09 | Liga Narodów
W jednym z pierwszych sobotnich meczów Ligi Narodów, Armenia podejmować będzie Ukrainę. Jest to starcia ligi B grupy 1, której nasi sąsiedzi są liderami. Czy potwierdzą swoją wysoką dyspozycję? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Armenia – Ukraina.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Armenia – Ukraina (24.09, 15:00) – zapowiedź meczu

Po trzech kolejkach grupy 1 ligi B, liderem jest Ukraina, w środę dojdzie jednak do zaległego starcia ze Szkocją. Nasi wschodni sąsiedzi pokonali Armenię i Irlandię, z którą także zremisowali 1:1. Nie udało im się awansować na mundial. Po pokonaniu w półfinale baraży Szkocji, musieli uznać wyższość Walii. Armenia jest ostatnią drużyną w grupie. Udało jej się wygrać jedynie z Irlandią, a następnie dwa razy przegrała ze Szkocją.

Liga Narodów: Armenia - Ukraina (24.09, 15:00) - typy i przewidywane składy

Typy Armenia - Ukraina

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Ukraina. Armenia jest najsłabszą reprezentacją w grupie 1, co potwierdza tabela. Ponadto nasi sąsiedzi wygrali z nią aż 3:0 w poprzednim bezpośrednim starciu, rozgrywanym w czerwcu. Spodziewam się zatem wygranej gości.

1.59

WYGRANA UKRAINY

betfan

Przewidywane składy

  • Armenia:
  • Ukraina:

Liga Narodów: Armenia - Ukraina (24.09, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Armenii z Ukrainą odbędzie się 24 września o 15:00 na Vazgen Sargsyan Republican Stadium. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport News.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!