Armenia – Kazachstan: Typy, kursy, zakłady 07.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

07 czerwca 2024

Ostatnie szlify przed EURO 2024, czekają bohaterów tegorocznej imprezy. Wśród nich nie znalazła się jednak Armenia, której nie udało się wyjść ze swojej grupy. Dziś rozegrają mecz towarzyski, w ramach którego, zmierzą się na własnym boisku przeciwko Kazachstanowi

Armenia

Mecz ten zapowiada się bardzo wyrównanie, a gospodarze od jakiegoś czasu grają coraz lepsze mecze, i odnoszą więcej zwycięstw. Jak zespół Kazachstanu wypadnie na tle solidnych rywali? Zapraszam na zapowiedź meczu Armenia – Kazachstan.

Zapowiedź meczu Armenia – Kazachstan.

Oczywiście Kazachstan nie wystąpi na EURO 2024, ale zagra z drużyną, której nie udało się zakwalifikować na tegoroczny turniej. Armenia nie najgorzej radziła sobie w swoich meczach, zajmując czwarte miejsce w grupie. W tym roku rozegrali dotychczas już trzy mecze towarzyskie, lecz we wszystkich przegrali. Teraz przed nimi ogromna szansa przełamanie tej złej passy.

Typy bukmacherskie na mecz Armenia – Kazachstan.

Betfan logo
POWYŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 2.03
Zagraj już teraz

Obie drużyny mierzyły się ze sobą wielokrotnie i zazwyczaj były to wyrównane pojedynki. W wielu z nich padało kilka bramek. Tym razem trenerzy obu drużyn będą testowali wielu graczy, a każdy z nich z pewnością będzie chciał się pokazać z dobrej strony, by zapewnić sobie miejsce w składzie. To powinno przełożyć się na ofensywny mecz, w którym typuję co najmniej trzy gole.

Kursy bukmacherskie na mecz Armenia – Kazachstan.

  • Wygrana Armenii – 2.26
  • Remis – 3.30
  • Wygrana Kazachstanu – 3.10
  • Powyżej 2.5 gola – 2.03
  • Obie strzelą – 1.85

Faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Armenia, których zwycięstwo szacowane jest kursem 2.26. W przypadku wygranej Kazachstanu przelicznik jest nieco wyższy i wynosi w tym momencie 3.10. Podział punktów to szansa na mnożnik 3.30.

Gdzie obejrzeć mecz Armenia – Kazachstan? Transmisja.

Piątkowy mecz pomiędzy Armenia – Kazachstan, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 7 czerwca o 18:00 na Vazgen Sargsyan Republican Stadium. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy