Pobierz aplikację betfan na telefon
Arkadiusz Reca zastąpi Robina Gosensa w Atalancie?

Arkadiusz Reca w poprzednim sezonie rozegrał łącznie 26 meczów dla SPAL. Zaliczył trzy asysty, w Serie A pokazał się z dobrej strony. Teraz zamierza walczyć o pierwszy plac w Atalancie, z której był wypożyczony.

ARKADIUSZ RECA ZA ROBINA GOSENSA?

Mogłoby się wydawać, że Arkadiusz Reca nie ma żadnych szans na to, by regularnie grać w Atalancie. On jednak w poprzednim sezonie swoją regularną i niezłą grą dał nadzieję na to, że może być jeszcze lepszy. Dodatkowo z tego klubu ma odejść Robin Gosens. Niemiec w poprzednim sezonie jako wahadłowy strzelił 10 goli i zaliczył osiem asyst w 43 spotkaniach.

Gosens jest zdecydowany na transfer. Ciężko będzie go zastąpić, ale jeśli ktoś miałby to zrobić, to na ten moment jest to Reca. Pytanie tylko, czy Gian Piero Gasperini nie zdecyduje się na zakontraktowanie innego zawodnika na jego pozycję. Konkretnych nazwisk na ten moment brakuje, ale taka opcja jest poważnie brana pod uwagę.

PROMOCJE NA START W BETFAN

W BETFAN możecie typować, jak Atalanta poradzi sobie w nowym sezonie Serie A. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjną ofertę na pierwszą kolejkę zbliżającego się startu ligi włoskiej. Do tego zarówno nowi, jak i gracze, którzy już mają tam konto mogą liczyć na naprawdę atrakcyjne promocje.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!