Pobierz aplikację betfan na telefon
Arkadiusz Milik nadal nie wie, gdzie zagra

Arkadiusz Milik w letnim oknie transferowym nie zmienił klubu. Przez to jest nadal skazany na Napoli. Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie chciał przedłużyć kontakt z Polakiem.

NIE CHCIAŁ PRZEDŁUŻYĆ UMOWY

Umowa Milika z Napoli wygasa 30 czerwca 2021. Azzurri planowali przedłużyć jego kontrakt, żeby prawdopodobnie jeszcze więcej na nim zarobić, kiedy będzie odchodził. Wątpliwe jest to, że w planach mieli danie mu kolejnej szansy. Polak prawdopodobnie odejdzie zimą i zostanie sprzedany za niewielką kwotę.

– Arkadiusz Milik odrzucił kolejną ofertę przedłużenia wygasającego kontraktu, po raz kolejny powiedział, że nie zamierza niczego podpisywać oraz że odejdzie zimą. Zdaje sobie sprawę z tego, że wiele europejskich klubów się nim interesuje i nie powinien mieć problemów ze znalezieniem klubu – powiedział na łamach Rai Sport Ciro Venerato, dziennikarz tej stacji.

GDZIE ZAGRA ARKADIUSZ MILIK?

Na razie jednak nie wiadomo, gdzie zagra Milik. Plotki na jego temat ustały i naprawdę trudno przewidzieć, jaki będzie nowy klub reprezentanta Polski. My liczymy przede wszystkim na to, że zagra w drużynie, w której dobrze przygotuje się do Euro 2020.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!