Pobierz aplikację betfan na telefon
„Arkadiusz Milik sam jest sobie winien”

– Arkadiusz Milik nie może mieć do Napoli pretensji, że odstawiono go na boczny tor – mówi na łamach Sport Onet Ruud Krol, były zawodnik „Azzurrich” i wicemistrz świata z 1974 i 1978 roku.

SYTUACJA POLAKA JEST DALEKA OD IDEAŁU

Krol udzielił wywiadu, w którym opowiedział o rozwoju reprezentacji Holandii, z którą Polska zmierzy się w środę w ramach ostatniego meczu w tej edycji Ligi Narodów. Dodatkowo słynny przed laty piłkarz, który wystąpił w 125 meczach Napoli w Serie A i europejskich pucharach, skomentował trudną sytuację Arkadiusza Milika.

Oczywiście Arkadiusz Milik ma prawo do własnych decyzji. Może robić, co chce i uznał, że nie będzie przedłużał kontraktu. Napoli musiało to uszanować, ale teraz to Milik musi uszanować decyzję klubu o odstawieniu go na boczny tor. Jestem zaskoczony, że wszystko tak się potoczyło. Polak sam jest sobie winien – stwierdził Krol.

ARKADIUSZ MILIK ODEJDZIE ZIMĄ?

W zimowym oknie transferowym reprezentant Polski prawdopodobnie zmieni otoczenie. Nie wiadomo jednak, gdzie trafi. Prawdopodobnie zostanie w Serie A. Wcześniej interesowały się nim takie kluby jak Juventus czy AS Roma.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!