Pobierz aplikację betfan na telefon
Arkadiusz Milik trafi do Juventusu?

Arkadiusz Milik nie jest już mile widziany w Napoli. Napastnik reprezentacji Polski w letnim oknie transferowym zmieni otoczenie. Nadal jednak nie wiadomo, czy powiedzie się jego transfer do Juventusu.

ARKADIUSZ MILIK SZUKA KLUBU

Wciąż nie zamknęła się sprawa przyszłości napastnika Napoli. Arkadiusz Milik chce odejść z klubu, jednak jego kontrakt jest ważny jeszcze przez 12 miesięcy. Najczęściej w kontekście zawodnika pojawia się obecnie Juventus, ale to nie jedyna możliwa opcja.

Arkadiusz Milik był mocno krytykowany zarówno przez trenera, kibiców, jak i dziennikarzy po ostatnich meczach Nerazzurich. „Jeśli ma umowę z Juventusem, to można wysłać go na wakacje” – ironicznie skomentował portal tuttonapoli.net. Wiele osób twierdzi, że jego odejście mogłoby być korzystne dla klubu oraz dla samego zawodnika.

UDA SIĘ Z JUVENTUSEM?

Mistrzowie Włoch oferują za Polaka 30 milionów euro, jednak prezydent Napoli oczekuje wyższej kwoty od najlepszej drużyny Serie A. Mówi się, że Stara Dama nie wyda takich pieniędzy za zawodnika, który ma kontrakt ważny jeszcze tylko przez rok. W grę wchodzą również wymiany – w tym kontekście pojawiał się m.in. Bernardeschi.

Gotowe do włączenia się do walki o Milika są również Atletico, które straciło możliwość zakontraktowania Cavaniego, oraz chętny na wymianę za Lucasa Mourę Tottenham. Na razie wciąż najbliżej jest Juventus, jednak najprawdopodobniej klub poczeka na wygaśnięcie kontraktu zawodnika Napoli, a na miejsce Gonzalo Higuaina próbują aktualnie sprowadzić zawodnika Wolverhamptonu, Raula Jimeneza.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!